Środa, 22 listopada 2017

Krótki reportaż polskiego kierowcy o imigrantach na drodze w Belgii. "Do Syrii nie w tę stronę sku...synu!" [WIDEO]

Opublikowano: 23 października 2017 03:54:24
Podziel się i skomentuj

W dzisiejszych czasach bycie kierowcą ciężarówki jeżdżącej po Europie może być niebezpieczne. Wszystko przez imigrantów, którzy atakują przejeżdżających lub próbują dostać się na naczepę. Swoje zdanie na temat uchodźców wyraził jeden z Polaków będących w trasie. Nie szczędził mocnych słów.

Krótki reportaż polskiego kierowcy o imigrantach na drodze w Belgii. "Do Syrii nie w tę stronę sku...synu!" [WIDEO]

Imigranci mocno zaleźli kierowcom ciężarówek za skórę. Wszystko przez to, że ci próbują dostać się na naczepy aby przedostać się najczęściej do Anglii. Niejednokrotnie atakowali oni jadących. Nic więc dziwnego, że ci starają się na nich odgrywać. Najczęściej jedynymi odważnymi aby się bronić są Polacy. Tym razem jeden z naszych rodaków może nie wdał się w bójkę, ale postanowił nagrać krótki materiał z trasy.

Na nagraniu widać, że polski kierowca przejeżdża przez Belgię. Specjalnie chciał nagrać wędrujących przy trasie imigrantów. W krótkich, ale dość dosadnych słowach powiedział co o nich sądzi.

- No i patrzcie drodzy państwo. Łażą przybysze se po autostradzie. Proszę, jak łażą pięknie. Dokąd to idzie, dokąd to idzie? - rozpoczął dość pokojowo kierowca.

Kiedy jednak zbliżył się do przechodzących, nagle wybuchnął. Zaczął wyzywać imigrantów. Widać było, że musieli mocno zaleźć mu za skórę. Nie było ich dużo, bo jedynie dwóch, nie atakowali Polaka, ale i tak im się dostało.

- Do Syrii nie w tę stronę sku...synu jeden z drugim. Wypier...ać mi stąd - mówił zdenerwowany Polak.


Podziel się i skomentuj