Środa, 22 listopada 2017

„Niebezpieczna fantazja” zostanie zrealizowana. Powstanie armia Unii Europejskiej!

Opublikowano: 8 czerwca 2016 05:53:23
Podziel się i skomentuj

Na DziennikNarodowy.pl pisaliśmy pod koniec ubiegłego miesiąca, że jak podał "The Times" pod kierownictwem wysokiego przedstawiciela Unii do spraw zagranicznych i polityki bezpieczeństwa, Federicę Mogherini, przygotowywane są plany, które przewidują rozwój nowych europejskich struktur wojskowych i operacyjnych, w tym centrali. Te plany są wspierane przez Niemcy i inne kraje jako pierwszy krok w kierunku utworzenia armii UE. Plany tworzenia tej armii są ukrywane, ponieważ informacja taka mogłaby mieć wpływ na Brytyjczyków, którzy w referendum wypowiedzą się 23 czerwca czy wychodzą z Unii czy w niej zostają. Informacja o tworzeniu unijnej armii jest wodą na młyn dla zwolenników Brexitu.

„Niebezpieczna fantazja” zostanie zrealizowana. Powstanie armia Unii Europejskiej!

Tymczasem, jak podaje gazeta The Telegraph plany stworzenia wielkiej europejskiej armii są już gotowe. – Ambicje Unii Europejskiej zmieniają się w „niebezpieczną fantazję” stworzenia wspólnych sił obronnych – powiedział Liam Fox były minister obrony w rządzie Davida Camerona.

Inny eurosceptyczny Torys twierdzi, że wyborcy byli „oszukiwani” i „mamieni” co do prawdziwej skali wysiłków UE do stworzenia jednolitej armii.

Podziel się i skomentuj