Poniedziałek, 23 października 2017

Słowacja: Informatyk z Indii zamordował nożem słowackiego piłkarza [WIDEO]

Opublikowano: 11 października 2017 06:24:01
Podziel się i skomentuj

W nocy z soboty na niedzielę w centrum Bratysławy doszło do krwawej jatki w pobliżu gmachu niemieckiej ambasady. Jak ustaliła miejscowa policja, będący pod wpływem alkoholu świeżo naturalizowany przybysz z Indii wdał się w kłótnię o przejazd taksówką ze Słowakiem i Ukraińcem.

Słowacja: Informatyk z Indii zamordował nożem słowackiego piłkarza [WIDEO]

W pewnym momencie wyciągnął nóż i obu mężczyzn ranił. Słowak, były piłkarz Branislav B., ugodzony w szyję wykrwawił się na śmierć. Ukrainiec trafił do szpitala.

Policja poinformowała, że napastnikiem jest 37-letni obywatel Republiki Słowackiej, pochodzący z Indii. W 2004 r. poślubił Słowaczkę i wraz z żoną mieszkał w Indiach. W 2008 r. przybył na Słowację, a w 2012 r. złożył wniosek o obywatelstwo. W 2015 r. obywatelstwo słowackie zostało mu przyznane. Morderca pracuje na stanowisku kierowniczym w zagranicznej firmie informatycznej. Jeśli zostanie uznany winnym, może zostać skazany na karę pozbawienia wolności od 15 do 20 lat.

>

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Praca już nie tylko dla Ukraińców. Szybko przybywa etatów dla imigrantów z Nepalu, Indii i Bangladeszu

Przez pierwsze półrocze b.r. w Polsce podjęło pracę tyle samo pracowników z Azji, ile w całym roku poprzednim. Ten trend zdaniem specjalistów będzie się utrzymywać.
Więcej...

Podziel się i skomentuj