Poniedziałek, 23 października 2017

Węgierski wiceminister: Obowiązkiem chrześcijanina jest walka z Szatanem i planem Sorosa!

Opublikowano: 9 października 2017 15:42:29
Podziel się i skomentuj

Niecodzienne wystąpienie na forum parlamentu węgierskiego zanotował dzisiaj rano wiceminister energetyki i poseł Chrześcijańsko-Demokratycznej Partii Ludowej (Kereszténydemokrata Néppárt, KDNP). KDNP od 2006 r. jest formalnym koalicjantem Fideszu, a faktycznie jego satelickim ugrupowaniem.

Węgierski wiceminister: Obowiązkiem chrześcijanina jest walka z Szatanem i planem Sorosa!

András Aradszki w przemówieniu zatytułowanym "Chrześcijański obowiązek walki z planem Szatana i Sorosa", stwierdził:

- Zgodnie z przekazem trzech tajemnicami Fatimy, największym i ostatecznym atakiem Szatana przeciwko Kościołowi będzie atak na rodzinę. Widzimy to w związku z aborcją, eutanazją, jednopłciowymi "małżeństwami" i wymuszoną polityką gender. Najemnicy Sorosa nie przytaczają myśli Ojca Świętego w tych kwestiach. Widzimy ze strony Unii Europejskiej potężne ataki na instytucję rodziny, za pomocą których Soros i jego pomocnicy chcą zniszczyć niepodległość i wartości państw narodowych, by wyprzeć chrześcijańskiego ducha Europy przymusowym osiedlaniem dziesiątków milionów migrantów. Ale walka z szatanem jest chrześcijańskim obowiązkiem. Tak, mówię o ataku szatana, który jest także aniołem kłamstwa i zaprzeczania, ponieważ oni zaprzeczają temu, co przygotowują dla nas - nawet jeśli jest to całkiem oczywiste. Rozpaczliwie próbują udowodnić, że nie ma kwot imigranckich, nie ma przymusowego osadnictwa, a plan Sorosa nie istnieje.

Aradszki następnie stwierdził, że Lucyfer oszukuje każdego zwodniczymi tezami o humanitarnym traktowaniu i miłości do bliźniego, pouczając Kościół. Wiceminister przyznał się, że niedawno wziął udział w pielgrzymce różańcowej w swoim okręgu wyborczym, gdzie "wraz z naszymi polskimi braćmi" modlił się do Najświętszej Marii Panny o opiekę nad Węgrami, chrześcijańską Europą, a także w intencji przywrócenia wolności, której w Europie brak oraz o zwalczenie terroryzmu.

- Zrobiliśmy to, ponieważ - jak wierzyli papieże Jan Paweł II i Benedykt - różaniec jest najsilniejszą bronią przed złem i potrafi zmienić historię. George Soros również tego doświadczy - powiedział.

Przed weekendem władze Węgier rozpoczęły konsultacje narodowe na temat "planu Sorosa". Do końca miesiąca wszyscy obywatele za posrednictwem poczty otrzymajaa do wypełnienia kwestionariusze. Zawarto w nim siedem punktów, co do których Wegrzy maja sie wypowiedziec i okreslic, czy popieraja walke rzadu z finansistaa.

Podziel się i skomentuj