Poniedziałek, 23 października 2017

Prof. Czesław Partacz z zakazem wjazdu na Ukrainę [WIDEO]

Opublikowano: 24 września 2017 07:16:40
Podziel się i skomentuj

Profesor Czesław Partacz, który przebywając w uzdrowisku wraz z małżonką postanowił wykupić wycieczkę na Ukrainę i odwiedzić Lwów, nie został wpuszczony na Ukrainę i dodatkowo otrzymał zakaz wjazdu na teren tego państwa do 2020 roku.

Prof. Czesław Partacz z zakazem wjazdu na Ukrainę [WIDEO]

Czesław Partacz jest historykiem specjalizującym w badaniu relacji polsko-ukraińskich, występującym przeciwko gloryfikacji banderyzmu.

Profesor Partacz relacjonował portalowi prawy.pl:

- Przedstawili dokument podpisany przez jakiegoś starszego chorążego z SBU, w którym powołał się on na paragrafy prawa przygranicznego. (…) Kierownik zmiany pokazał mi jakiś wydruk na swoim telefonie i powiedział, że on nie wie, dlaczego taka decyzja przyszła z Kijowa, jakie są tego powody.

To już kolejny przypadek niewpuszczenia na Ukrainę Polaka walczącego o prawdę o ludobójstwie na Wołyniu. W kwietniu zawrócono z granicy działacza kresowego Zdzisława Koguciuka, a wcześniej prezydenta Przemyśla Roberta Chomę.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Gen. Podhorski (NSZ): Pod szyldem "demokratów" są najwięksi głupcy. Za cudze pieniądze, nie za nasze! [WIDEO]
- Mam kochać postkomunistów, pseudodemokratów? Pod szyldem "demokratów" są najwięksi głupcy. Za cudze pieniądze, nie za nasze - powiedział Mediom Narodowym generał Jan Podhorski ps. „Zygzak”, weteran Narodowych Sił Zbrojnych przy okazji obchodów 75 rocznicy powstania tej konspiracyjnej organizacji.
Więcej...

Saudyjski imam: Kobiety nie zasługują na możliwość prowadzenia samochodów, ponieważ mają tylko jedną czwartą mózgu
Kobiety nie mogą w Arabii Saudyjskiej samodzielnie decydować o swoim ubiorze, samodzielnie podróżować lub prowadzić samochodu. Aby kupić bilet na samolot, kobieta potrzebuje zgody od partnera. W restauracjach, parkach, szkołach, bankach i w innych instytucjach publicznych obowiązuje segregacja według płci.
Więcej...

Przemówienie Romana Dmowskiego na otwarcie zjazdu założycielskiego Obozu Wielkiej Polski
Dzisiejszy stan organizacji naszego życia politycznego, polegający na rozbiciu sił na zbyt liczne stronnictwa, już nie odpowiada uświadomionym szeroko potrzebom chwili, trwa on, że tak powiemy, inercyjnie, jako przeżytek niedawnej przeszłości. Trzeba go zmienić, ale do tego dzieła trzeba przystępować ostroż­nie, żeby nie wprowadzać większej jeszcze dezorganizacji, nie pogrążyć kraju w całkowity chaos polityczny i tym samym nie doprowadzić narodu do zupełnego bezwładu. Trzeba zacząć od budowania, a nie od burzenia.
Więcej...

Źródło: Chrobry Szlak
Podziel się i skomentuj