Sobota, 18 listopada 2017

PILNE! Paweł Kukiz trafił do szpitala!

Opublikowano: 13 września 2017 17:48:00
Podziel się i skomentuj

Paweł Kukiz trafił do szpitala i będzie wyłączony z działalności publicznej do około 10 października. Ma się też udać na leczenie sanatoryjne. Informację o kłopotach zdrowotnych szefa Kukiz'15 potwierdzają współpracownicy polityka i muzyka.

PILNE! Paweł Kukiz trafił do szpitala!

Paweł Kukiz około tygodnia temu udał się do szpitala w Głuchołazach. Powód? "Ogólne złe samopoczucie"

- Sam nie wiedział, co mu się dzieje - słyszymy. Przyczyny niedyspozycji współpracownicy upatrują w ciągłym stresie, braku snu, "fali hejtu" wobec niego, papierosach, częstych podróżach i piciu dużych ilości napojów energetyzujących. Ale ostatnio rozchorował się także i z infekcją poleciał nawet do Stanów Zjednoczonych. - mówi jedna z jego współpracownic

W szpitalu oceniono, że musi się gruntownie przebadać. Zwłaszcza, że przez wiele lat nie był u lekarza.

- Jest na kompleksowych badaniach, a potem ma zaplanowaną rehabilitację, odnowę biologiczną - mówi inna osoba z otoczenia Pawła Kukiza. Nie ma go więc na bieżącym posiedzeniu Sejmu, prawie na pewno opuści także kolejne. Do większej aktywności wrócić ma za niespełna miesiąc - około 10 października. - powiedziała

Jego współpracownicy podkreślają, że Paweł Kukiz się nie oszczędzał przez ostatnie dwa lata.

- Aż organizm zaczął odmawiać posłuszeństwa - mówi osoba z jego otoczenia. Zatem teraz Paweł Kukiz musi się dobrze zregenerować, zwłaszcza przed zbliżającymi się kampaniami.

- Paweł Kukiz się spala i nie dba o własne zdrowie - słyszymy od jednego z polityków Kukiz'15.

Nie wiadomo czy pogorszenie się stanu zdrowia Pawła Kukiza ma związek z jego konfliktem z Piotrem Liroyem-Marcem. Wiadomo, że obaj panowie byli w stanie permanentnej walki politycznej. Niektóre media informowały o tym, że Paweł Kukiz miał użyć znajomości w służbach, by zniszczyć Liroya-Marca. Sprawa jednak wyszła na jaw i trafiła do prokuratury. Możliwe, że to właśnie ten incydent spowodował pogorszenie się stanu zdrowia lidera Kukiz 15'.

--- --- ---
Wspieraj Dziennik Narodowy
Dziennik Narodowy istnieje już 1,5 roku i w tym czasie udało nam się już na stałe zadomowić na medialnej scenie. Teraz czas na dalszy rozwój. Przy wsparciu stowarzyszenia Ruch Wolności chcemy zebrać pieniądze i zainwestować je w budowę naszego kanału YouTube, co wiąże się z zakupem odpowiedniego sprzętu do kręcenia materiałów filmowych i ich montażu. Potrzebujemy również lepszego sprzętu komputerowego dla naszych dziennikarzy. I to jest teraz podstawowy cel naszej zbiórki.
Nazwa: Ruch Wolności
Nr konta: 02 1020 1013 0000 0702 0359 8026
Wpłata tytułem: Wspieram Dziennik Narodowy

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Dworzyński: Unia Europejska jest współczesnym imperium kolonialnym a kraje jak Węgry, Polska przeznaczono do łupienia [WIDEO]
Po przystąpieniu do Wspólnoty państw Europy Środkowo-Wschodniej system ten jakoś funkcjonował. Problem pojawił się wtedy, gdy państwa takie jak Węgry, Polska zaczęły nie zgadzać się na wyznaczone sobie miejsce i kwestionować swoją rolę, tej kolonii łupionej przez centralę. Zaczęły one dążyć do równego statusu między takimi państwami jak Niemcy czy Francja a nimi.
Więcej...

Kalinowski: Celem ONR jest Polska rządzona przez Polaków i w interesie Polaków
Cechuje nas silna dyscyplina, hierarchia i pełne zaangażowanie. Nie jesteśmy też demoliberalną partią polityczną która mami ludzi obietnicami. My nie mówimy, że będziemy "dawać", my oczekujemy poświęceń. Może to kogoś odstraszyć, albo wydawać się górnolotne, ale chcemy stawać się lepszymi ludźmi, na każdej płaszczyźnie. Jeśli chcemy zmieniać rzeczywistość w Polsce - to najpierw sami musimy się zmienić.
Więcej...

Wojnę w Syrii bezdyskusyjnie wygrywa al-Assad [WIDEO]
Dzisiaj tj. 11 września w dniu swoich 52 urodzin, Baszszar al-Assad może spokojnie patrzeć w przyszłość. Wojna powinna skończyć się po jego myśli, a powoli można myśleć o odbudowie kraju. Polski rząd za to powinien zainteresować się współudziałem polskich firm w tym dziele.
Więcej...

Źródło: gazeta.pl
Podziel się i skomentuj