Sobota, 18 listopada 2017

Tomasz Lis zaorany na Twitterze. "Pana idolka Angela Merkel..."

Opublikowano: 13 września 2017 07:08:18
Podziel się i skomentuj

"Przerażajace, 38 milionów ludzi na łasce człowieka, który nie ma dzieci, wnuków i nie ma nic do stracenia, a odlatuje coraz bardziej. " - taki hejtereski wpis Tomasza Lisa pojawił się na Twitterze. Nie trzeba specjalnie się domyślać w czyim kierunku Lis kieruje te słowa.

Tomasz Lis zaorany na Twitterze. "Pana idolka Angela Merkel..."

Tomasz Lis jest nieco nudny z tymi swoimi komentarzami, bo zaczyna je powtarzać. Uderzenie w kierunku Jarosława Kaczyńskiego w taki sposób u Lisa to nie jest pierwszyzna. Można chyba dostrzec po prostu u redaktora naczelnego Newsweeka oznaki starzenia się, pierwsze objawy demencji, skoro w kółko powtarza to samo i uważa to za świeże i błyskotliwe i warte podzielenia się z osobami obserwującymi go na Twitterze.

Na swój wpis redaktor naczelny Newsweeka, który sam ma dwie córki i jak się sam chwali jeszcze dwie step-córki, ale nie ma wnuków i wcale nie jest pewne czy się ich w ogóle doczeka, otrzymał szybko celną odpowiedź. I to nie jedną.
"Pana idolka, Angela Merkel, rządzi 80 mln Niemców - również bezdzietna. Przerażające..."


Równie celną ripostę otrzymał od popularnego dziennikarza sportowego Krzysztofa Stanowskiego. "38 milionów to może znacznie zaniżone wyliczenia, ale żeby od razu tak ostro o papieżu?"
W innym komentarzu Stanowski napisał:
"Angela Merkel - 0 dzieci, 0 wnucząt
Emmanuel Macron - 0 dzieci, 0 wnucząt
Jarosław Kaczyński - 0 dzieci, 0 wnucząt"


Stanowski podał również dalej komentarz innego twitterowicza, który napisał: "Wypowiedź Lisa wyjątkowo homofobiczna :) ". I dodał to tego swój komentarz: "No właśnie. Czy to oznacza, że Robert Biedroń ma mniejsze prawo do sprawowania władzy w PL niż politycy heteroseksualni?"Podziel się i skomentuj