Sobota, 18 listopada 2017

Niemieckie media w szoku: Merkel deportowała 12(!) Afgańczyków! Lewackie organizacje: To chwyt wyborczy!

Opublikowano: 13 września 2017 08:50:00
Podziel się i skomentuj

Wielkie kontrowersje wywołało za naszą zachodnią granicą deportowanie grupy kilkunastu Afgańczyków, którym odmówiono w RFN prawa do azylu. Jak twierdzą media, powołując się na Radę do spraw uchodźców Nadrenii Północnej-Westfalii, było ich "co najmniej 12". Raban, jaki wynikł z zafundowania imigrantom lotu powrotnego do swojej ojczyzny, musi szokować.

Niemieckie media w szoku: Merkel deportowała 12(!) Afgańczyków! Lewackie organizacje: To chwyt wyborczy!

Przed lotniskiem, skąd odlatywali Afgańczycy, zebrała się grupa ok. 200 lewaków. Protestujący oskarżają Angelę Merkel, że deportując "uchodźców" chce zbić kapitał polityczny w środowiskach skrajnej prawicy.
- Władze demonstrują twardość, by złowić trochę głosów w środowisku wrogim uchodźcom - gotował się w rozmowie z zaodrzańskimi mediami szef fundacji "Pro Asyl".
Jak Niemcy będą odsyłali imigrantów samolotami, to ruch lotniczy nad Europą może stanąć na długie dziesięciolecia...

--- --- ---
Wspieraj Dziennik Narodowy
Dziennik Narodowy istnieje już 1,5 roku i w tym czasie udało nam się już na stałe zadomowić na medialnej scenie. Teraz czas na dalszy rozwój. Przy wsparciu stowarzyszenia Ruch Wolności chcemy zebrać pieniądze i zainwestować je w budowę naszego kanału YouTube, co wiąże się z zakupem odpowiedniego sprzętu do kręcenia materiałów filmowych i ich montażu. Potrzebujemy również lepszego sprzętu komputerowego dla naszych dziennikarzy. I to jest teraz podstawowy cel naszej zbiórki.
Nazwa: Ruch Wolności
Nr konta: 02 1020 1013 0000 0702 0359 8026
Wpłata tytułem: Wspieram Dziennik Narodowy

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Dworzyński: Unia Europejska jest współczesnym imperium kolonialnym a kraje jak Węgry, Polska przeznaczono do łupienia [WIDEO]
Po przystąpieniu do Wspólnoty państw Europy Środkowo-Wschodniej system ten jakoś funkcjonował. Problem pojawił się wtedy, gdy państwa takie jak Węgry, Polska zaczęły nie zgadzać się na wyznaczone sobie miejsce i kwestionować swoją rolę, tej kolonii łupionej przez centralę. Zaczęły one dążyć do równego statusu między takimi państwami jak Niemcy czy Francja a nimi.
Więcej...

Kalinowski: Celem ONR jest Polska rządzona przez Polaków i w interesie Polaków
Cechuje nas silna dyscyplina, hierarchia i pełne zaangażowanie. Nie jesteśmy też demoliberalną partią polityczną która mami ludzi obietnicami. My nie mówimy, że będziemy "dawać", my oczekujemy poświęceń. Może to kogoś odstraszyć, albo wydawać się górnolotne, ale chcemy stawać się lepszymi ludźmi, na każdej płaszczyźnie. Jeśli chcemy zmieniać rzeczywistość w Polsce - to najpierw sami musimy się zmienić.
Więcej...

Wojnę w Syrii bezdyskusyjnie wygrywa al-Assad [WIDEO]
Dzisiaj tj. 11 września w dniu swoich 52 urodzin, Baszszar al-Assad może spokojnie patrzeć w przyszłość. Wojna powinna skończyć się po jego myśli, a powoli można myśleć o odbudowie kraju. Polski rząd za to powinien zainteresować się współudziałem polskich firm w tym dziele.
Więcej...

Podziel się i skomentuj