Sobota, 18 listopada 2017

"Welt am Sonntag": Liderka AfD nazwała Merkel "świnią mającą za zadanie pogrążenie Niemiec przejmowanych przez Arabów i Cyganów"

Opublikowano: 12 września 2017 09:13:52
Podziel się i skomentuj

Jedna z liderek Alternatywy dla Niemiec (AfD), Alice Weidel, miała w opublikowanym przez "Welt am Sonntag" e-mailu napisać, iż Angela Merkel to "świnia mająca za zadanie pogrążenie Niemiec". Weidel zaprzecza jednak autentyczności e-maila i twierdzi że gazeta chce zaszkodzić jej partii przed zbliżającymi się wyborami do Bundestagu.

"Welt am Sonntag": Liderka AfD nazwała Merkel "świnią mającą za zadanie pogrążenie Niemiec przejmowanych przez Arabów i Cyganów"

- Te świnie są niczym innym jak kukiełki mocarstw sojuszniczych z II wojny światowej, których zadaniem jest ciągnięcie narodu niemieckiego w przepaść poprzez nakłanianie do wojen domowych w obszarach metropolitalnych, zalewając je cudzoziemcami - takie sformułowania znalazły się w cytowanym dokumencie. - Niemcy są opanowywane przez różnych kulturowo ludzi jak Arabów i Cyganów (...) nasze społeczeństwo obywatelskie jest systematycznie niszczone przez wrogów konstytucji, którzy rządzą nami.

Wiadomość pochodzi z lutego 2013 r. i została rzekomo napisana przez Weidel, zanim przystąpiła do AfD która powstała w tym samym roku. Tożsamość osoby która dostarczyła e-maila redakcji nie została ujawniona przez "Die Welt". Kopia e-maila została również opublikowana przez Andreasa Petzolda, wydawcę innego niemieckiego dziennika "Stern", na swoim koncie na Twitterze.

Alice Weidel to ekonomistka, związana z liberalnym skrzydłem partii. Nie jest tajemnicą, iż Weidel żyje z partnerką i dwoma synami - będac jednocześnie jedną z liderek partii propagującej "naturalny związek ojca i matki jako najlepszy dla dobra dziecka". Program AfD atakuje edukację seksualną w szkołach i nalega, aby dzieci nie mogły stać się "zabawką dla seksualnych inklinacji hałaśliwej mniejszości". Pytana o tę sprzeczność Weidel, wskazała na konieczność "rozróżnienia między życiem osobistym a preferencjami politycznymi".


--- --- ---
Wspieraj Dziennik Narodowy
Dziennik Narodowy istnieje już 1,5 roku i w tym czasie udało nam się już na stałe zadomowić na medialnej scenie. Teraz czas na dalszy rozwój. Przy wsparciu stowarzyszenia Ruch Wolności chcemy zebrać pieniądze i zainwestować je w budowę naszego kanału YouTube, co wiąże się z zakupem odpowiedniego sprzętu do kręcenia materiałów filmowych i ich montażu. Potrzebujemy również lepszego sprzętu komputerowego dla naszych dziennikarzy. I to jest teraz podstawowy cel naszej zbiórki.
Nazwa: Ruch Wolności
Nr konta: 02 1020 1013 0000 0702 0359 8026
Wpłata tytułem: Wspieram Dziennik Narodowy

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Dworzyński: Unia Europejska jest współczesnym imperium kolonialnym a kraje jak Węgry, Polska przeznaczono do łupienia [WIDEO]
Po przystąpieniu do Wspólnoty państw Europy Środkowo-Wschodniej system ten jakoś funkcjonował. Problem pojawił się wtedy, gdy państwa takie jak Węgry, Polska zaczęły nie zgadzać się na wyznaczone sobie miejsce i kwestionować swoją rolę, tej kolonii łupionej przez centralę. Zaczęły one dążyć do równego statusu między takimi państwami jak Niemcy czy Francja a nimi.
Więcej...

Kalinowski: Celem ONR jest Polska rządzona przez Polaków i w interesie Polaków
Cechuje nas silna dyscyplina, hierarchia i pełne zaangażowanie. Nie jesteśmy też demoliberalną partią polityczną która mami ludzi obietnicami. My nie mówimy, że będziemy "dawać", my oczekujemy poświęceń. Może to kogoś odstraszyć, albo wydawać się górnolotne, ale chcemy stawać się lepszymi ludźmi, na każdej płaszczyźnie. Jeśli chcemy zmieniać rzeczywistość w Polsce - to najpierw sami musimy się zmienić.
Więcej...

Wojnę w Syrii bezdyskusyjnie wygrywa al-Assad [WIDEO]
Dzisiaj tj. 11 września w dniu swoich 52 urodzin, Baszszar al-Assad może spokojnie patrzeć w przyszłość. Wojna powinna skończyć się po jego myśli, a powoli można myśleć o odbudowie kraju. Polski rząd za to powinien zainteresować się współudziałem polskich firm w tym dziele.
Więcej...


Podziel się i skomentuj