Sobota, 18 listopada 2017

UWAGA! Fala gwałtów na Majorce! Lokalne władze wydały ostrzeżenie. Tak się kończy polityka "otwartych drzwi"!

Opublikowano: 11 września 2017 11:16:52
Podziel się i skomentuj

21-letnia Brytyjka, 20-letnia obywatelka Szwecji oraz 30-letnia Niemka - to ostatnie ofiary ataków nieznanych sprawców, którzy grasują nocą po plażach Majorki, polując na samotne kobiety. Policja i Gwardia Cywilna jak dotąd nie zidentyfikowały napastników.

UWAGA! Fala gwałtów na Majorce! Lokalne władze wydały ostrzeżenie. Tak się kończy polityka "otwartych drzwi"!

Nieoficjalnie mówi się natomiast, że sprawcami ataków na kobiety są imigranci. Władze kurortu zdecydowały się nawet wydać oficjalne ostrzeżenie.
Jak więc widać, nie tylko w Rimini, nie tylko we Włoszech, ale także i w pozostałych państwach Europy Zachodniej nie można czuć się w wakacje bezpiecznie. Tym bardziej doceńmy więc polskie morze i fakt, że nasze granice przed imigrantami pozostają zamknięte...

--- --- ---
Wspieraj Dziennik Narodowy
Dziennik Narodowy istnieje już 1,5 roku i w tym czasie udało nam się już na stałe zadomowić na medialnej scenie. Teraz czas na dalszy rozwój. Przy wsparciu stowarzyszenia Ruch Wolności chcemy zebrać pieniądze i zainwestować je w budowę naszego kanału YouTube, co wiąże się z zakupem odpowiedniego sprzętu do kręcenia materiałów filmowych i ich montażu. Potrzebujemy również lepszego sprzętu komputerowego dla naszych dziennikarzy. I to jest teraz podstawowy cel naszej zbiórki.
Nazwa: Ruch Wolności
Nr konta: 02 1020 1013 0000 0702 0359 8026
Wpłata tytułem: Wspieram Dziennik Narodowy

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Dworzyński: Unia Europejska jest współczesnym imperium kolonialnym a kraje jak Węgry, Polska przeznaczono do łupienia [WIDEO]
Po przystąpieniu do Wspólnoty państw Europy Środkowo-Wschodniej system ten jakoś funkcjonował. Problem pojawił się wtedy, gdy państwa takie jak Węgry, Polska zaczęły nie zgadzać się na wyznaczone sobie miejsce i kwestionować swoją rolę, tej kolonii łupionej przez centralę. Zaczęły one dążyć do równego statusu między takimi państwami jak Niemcy czy Francja a nimi.
Więcej...

Kalinowski: Celem ONR jest Polska rządzona przez Polaków i w interesie Polaków
Cechuje nas silna dyscyplina, hierarchia i pełne zaangażowanie. Nie jesteśmy też demoliberalną partią polityczną która mami ludzi obietnicami. My nie mówimy, że będziemy "dawać", my oczekujemy poświęceń. Może to kogoś odstraszyć, albo wydawać się górnolotne, ale chcemy stawać się lepszymi ludźmi, na każdej płaszczyźnie. Jeśli chcemy zmieniać rzeczywistość w Polsce - to najpierw sami musimy się zmienić.
Więcej...

Wojnę w Syrii bezdyskusyjnie wygrywa al-Assad [WIDEO]
Dzisiaj tj. 11 września w dniu swoich 52 urodzin, Baszszar al-Assad może spokojnie patrzeć w przyszłość. Wojna powinna skończyć się po jego myśli, a powoli można myśleć o odbudowie kraju. Polski rząd za to powinien zainteresować się współudziałem polskich firm w tym dziele.
Więcej...

Podziel się i skomentuj