Sobota, 18 listopada 2017

Chcesz studiować i uczyć się za granicą? Odwiedź Festiwal Edukacji Zagranicznej w Warszawie!

Opublikowano: 11 września 2017 02:53:41
Podziel się i skomentuj

Na Festiwalu Edukacji Zagranicznej, który odbędzie się 23 września w Warszawie, przedstawiciele kilkudziesięciu zagranicznych uczelni będą opowiadać o swoich sukcesach zawodowych, o kompetencjach przyszłości - i o tym, jak wygrać aplikację na wymarzone studia.

Chcesz studiować i uczyć się za granicą? Odwiedź Festiwal Edukacji Zagranicznej w Warszawie!

Festiwal kierowany jest do maturzystów i uczniów, którzy planują rozpocząć edukację za granicą oraz do ich rodziców. Prezentacje dotyczyć będą m.in. uczenia się przez całe życie i zawodów, które w najbliższej przyszłości nie zostaną zastąpione przez boty. W programie znalazły się warsztaty, konsultacje, wykłady i spotkania z absolwentami i przedstawicielami uniwersytetów z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i z Niemiec.

Przyszli studenci wezmą udział w indywidualnych konsultacjach, które pomogą w wyborze kierunku studiów, kraju oraz uczelni, która najlepiej odpowiada ich potrzebom i predyspozycjom. Otrzymają też wsparcie w sprawach formalnych.

Licealiści dowiedzą się, czym różni się edukacja w Polsce od systemu obowiązującego w kraju, którym są zainteresowani. Otrzymają szczegółowe informacje na temat wymogów jakie należy spełnić, aby rozpocząć naukę za granicą oraz wsparcie w kwestiach formalnych.

Dla rodziców zostanie przygotowana strefa konsultacji, gdzie będą oni mogli uzyskać praktyczne informacje m.in. na temat bezpieczeństwa i finansowania studiów ich dzieci.

Festiwal odbędzie się w godz. 10.00 - 19.00 w Domu Braci Jabłkowskich, ul. Bracka 25 w Warszawie.

http://eef-elabfundacja.pl/">Więcej informacji pod tym linkiem


PAP - Nauka w Polsce, Karolina Duszczyk
--- --- ---
Wspieraj Dziennik Narodowy
Dziennik Narodowy istnieje już 1,5 roku i w tym czasie udało nam się już na stałe zadomowić na medialnej scenie. Teraz czas na dalszy rozwój. Przy wsparciu stowarzyszenia Ruch Wolności chcemy zebrać pieniądze i zainwestować je w budowę naszego kanału YouTube, co wiąże się z zakupem odpowiedniego sprzętu do kręcenia materiałów filmowych i ich montażu. Potrzebujemy również lepszego sprzętu komputerowego dla naszych dziennikarzy. I to jest teraz podstawowy cel naszej zbiórki.
Nazwa: Ruch Wolności
Nr konta: 02 1020 1013 0000 0702 0359 8026
Wpłata tytułem: Wspieram Dziennik Narodowy

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Dworzyński: Unia Europejska jest współczesnym imperium kolonialnym a kraje jak Węgry, Polska przeznaczono do łupienia [WIDEO]
Po przystąpieniu do Wspólnoty państw Europy Środkowo-Wschodniej system ten jakoś funkcjonował. Problem pojawił się wtedy, gdy państwa takie jak Węgry, Polska zaczęły nie zgadzać się na wyznaczone sobie miejsce i kwestionować swoją rolę, tej kolonii łupionej przez centralę. Zaczęły one dążyć do równego statusu między takimi państwami jak Niemcy czy Francja a nimi.
Więcej...

Kalinowski: Celem ONR jest Polska rządzona przez Polaków i w interesie Polaków
Cechuje nas silna dyscyplina, hierarchia i pełne zaangażowanie. Nie jesteśmy też demoliberalną partią polityczną która mami ludzi obietnicami. My nie mówimy, że będziemy "dawać", my oczekujemy poświęceń. Może to kogoś odstraszyć, albo wydawać się górnolotne, ale chcemy stawać się lepszymi ludźmi, na każdej płaszczyźnie. Jeśli chcemy zmieniać rzeczywistość w Polsce - to najpierw sami musimy się zmienić.
Więcej...

Sumliński: Gazowy przekręt stulecia
Umowę podpisano aż do roku 2022 – i „tylko” do roku 2022. Rząd Donalda Tuska chciał bowiem, by obowiązywała do roku 2037, uzależniając całkowicie Polskę od rosyjskiego gazu na całe dziesięciolecia.
Więcej...

Podziel się i skomentuj