Sobota, 18 listopada 2017

Australia: W wieku 12 lat zaczął "zmieniać płeć". Teraz chce odwrócić ten proces [WIDEO]

Opublikowano: 11 września 2017 06:04:41
Podziel się i skomentuj

Australijczyk Patrick Mitchell w wieku 12 lat poddał się leczeniu estrogenami, które stosuje się w leczeniu zaburzeń dojrzewania płciowego. Lekarze zdiagnozowali u niego transseksualizm - jedno z zaburzeń tożsamości płciowej, w którym identyfikacja płciowa nie zgadza się z płcią morfologiczną.

Australia: W wieku 12 lat zaczął "zmieniać płeć". Teraz chce odwrócić ten proces [WIDEO]

- Chciałbyś, żebyś wszystko sie zmieniło. Po prostu widzisz dziewczynę i mówisz, że zrobisz wszystko by być taką jak ona - mówił wtedy w wywiadzie udzielonym popularnemu programowi "60 minut" kanału 9.

Po konsultacji z profesjonalistami, którzy uznali jego wybór za właściwy, poparła go matka. Mitchell zapuścił długie włosy i zaczął przyjmować hormony, które spowodowały, że urosły mu piersi. Ale po dwóch latach chłopak zmienił zdanie.

Na początku b.r. nauczyciele w jego szkole zaczęli odnosić się do niego jak do dziewczyny. To spowodowało, że ​​Mitchell zadał sobie pytanie, czy podjął właściwą decyzję.

- Zdałem sobie sprawę, że czuję się naprawdę komfortowo w moim ciele. Każdego dnia po prostu czułem się lepiej jako mezczyzna - powiedział.

- Spojrzał mi prosto w oczy i powiedział:" Nie jestem pewien, czy jestem dziewczyną"- wyjaśniła jego matka.

Chłopiec przestał już przyjmować leki i czeka na operację zmniejszenia piersi. Szczęśliwie nie doszło do tej pory do usunięcia narządów płciowych, co znacznie ułatwia powrót do stanu naturalnego.

--- --- ---
Wspieraj Dziennik Narodowy
Dziennik Narodowy istnieje już 1,5 roku i w tym czasie udało nam się już na stałe zadomowić na medialnej scenie. Teraz czas na dalszy rozwój. Przy wsparciu stowarzyszenia Ruch Wolności chcemy zebrać pieniądze i zainwestować je w budowę naszego kanału YouTube, co wiąże się z zakupem odpowiedniego sprzętu do kręcenia materiałów filmowych i ich montażu. Potrzebujemy również lepszego sprzętu komputerowego dla naszych dziennikarzy. I to jest teraz podstawowy cel naszej zbiórki.
Nazwa: Ruch Wolności
Nr konta: 02 1020 1013 0000 0702 0359 8026
Wpłata tytułem: Wspieram Dziennik Narodowy

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Dworzyński: Unia Europejska jest współczesnym imperium kolonialnym a kraje jak Węgry, Polska przeznaczono do łupienia [WIDEO]
Po przystąpieniu do Wspólnoty państw Europy Środkowo-Wschodniej system ten jakoś funkcjonował. Problem pojawił się wtedy, gdy państwa takie jak Węgry, Polska zaczęły nie zgadzać się na wyznaczone sobie miejsce i kwestionować swoją rolę, tej kolonii łupionej przez centralę. Zaczęły one dążyć do równego statusu między takimi państwami jak Niemcy czy Francja a nimi.
Więcej...

Kalinowski: Celem ONR jest Polska rządzona przez Polaków i w interesie Polaków
Cechuje nas silna dyscyplina, hierarchia i pełne zaangażowanie. Nie jesteśmy też demoliberalną partią polityczną która mami ludzi obietnicami. My nie mówimy, że będziemy "dawać", my oczekujemy poświęceń. Może to kogoś odstraszyć, albo wydawać się górnolotne, ale chcemy stawać się lepszymi ludźmi, na każdej płaszczyźnie. Jeśli chcemy zmieniać rzeczywistość w Polsce - to najpierw sami musimy się zmienić.
Więcej...

Wojnę w Syrii bezdyskusyjnie wygrywa al-Assad [WIDEO]
Dzisiaj tj. 11 września w dniu swoich 52 urodzin, Baszszar al-Assad może spokojnie patrzeć w przyszłość. Wojna powinna skończyć się po jego myśli, a powoli można myśleć o odbudowie kraju. Polski rząd za to powinien zainteresować się współudziałem polskich firm w tym dziele.
Więcej...

Podziel się i skomentuj