Sobota, 18 listopada 2017

Pławski: Polacy będą się czuć bezpiecznie, jeżeli nie będzie tu imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej [WIDEO]

Opublikowano: 11 września 2017 04:58:49
Podziel się i skomentuj

Aktywista ruchów lewicowych i LGBT Krystian Legierski oraz rzecznik Młodzieży Wszechpolskiej Mateusz Pławski dyskutowali w programie "Tak czy nie" na antenie Polsat News o kwestii przyjmowania uchodźców.

Pławski: Polacy będą się czuć bezpiecznie, jeżeli nie będzie tu imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej [WIDEO]

- Widzimy wszyscy, co sie dzieje na Zachodzie. To, że Polska jest jednolita etnicznie to jest wielkie błogosławieństwo, ponieważ państwa wieloetniczne były przez dziesięciolecia targane etnicznymi konfliktami - tłumaczył Pławski. - My mówimy "Polska dla Polaków, Polacy dla Polski", bo dla kogo innego Polska ma być? Polacy są tu gospodarzami i Polacy mają czuć się tu bezpiecznie. A będą się tak czuli, jeżeli nie będzie tu imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Jak widać na przykładzie państw Europy Zachodniej, stanowią oni zagrożenie pod każdym względem: etnicznym, religijnym, kulturowym, politycznym oraz po prostu bezpieczeństwa.

- Myślę, że to jest myślenie rodem z XIX wieku - ocenił tę wypowiedź działacz LGBT. - Ono się skompromitowało, chociażby podczas II wojny światowej. Dzielenie ludzi według ich pochodzenia jest bez sensu. To jest kontrhistoryczne. Wszystkie państwa, które w dzisiejszym świecie są wielkie, to społeczeństwa różnorodne. Jeśli się przeczyta statystyki, to Europa dzisiaj jest o wiele bezpieczniejsza niż była np. 40 lat temu.

--- --- ---
Wspieraj Dziennik Narodowy
Dziennik Narodowy istnieje już 1,5 roku i w tym czasie udało nam się już na stałe zadomowić na medialnej scenie. Teraz czas na dalszy rozwój. Przy wsparciu stowarzyszenia Ruch Wolności chcemy zebrać pieniądze i zainwestować je w budowę naszego kanału YouTube, co wiąże się z zakupem odpowiedniego sprzętu do kręcenia materiałów filmowych i ich montażu. Potrzebujemy również lepszego sprzętu komputerowego dla naszych dziennikarzy. I to jest teraz podstawowy cel naszej zbiórki.
Nazwa: Ruch Wolności
Nr konta: 02 1020 1013 0000 0702 0359 8026
Wpłata tytułem: Wspieram Dziennik Narodowy

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Dworzyński: Unia Europejska jest współczesnym imperium kolonialnym a kraje jak Węgry, Polska przeznaczono do łupienia [WIDEO]
Po przystąpieniu do Wspólnoty państw Europy Środkowo-Wschodniej system ten jakoś funkcjonował. Problem pojawił się wtedy, gdy państwa takie jak Węgry, Polska zaczęły nie zgadzać się na wyznaczone sobie miejsce i kwestionować swoją rolę, tej kolonii łupionej przez centralę. Zaczęły one dążyć do równego statusu między takimi państwami jak Niemcy czy Francja a nimi.
Więcej...

Kalinowski: Celem ONR jest Polska rządzona przez Polaków i w interesie Polaków
Cechuje nas silna dyscyplina, hierarchia i pełne zaangażowanie. Nie jesteśmy też demoliberalną partią polityczną która mami ludzi obietnicami. My nie mówimy, że będziemy "dawać", my oczekujemy poświęceń. Może to kogoś odstraszyć, albo wydawać się górnolotne, ale chcemy stawać się lepszymi ludźmi, na każdej płaszczyźnie. Jeśli chcemy zmieniać rzeczywistość w Polsce - to najpierw sami musimy się zmienić.
Więcej...

Wojnę w Syrii bezdyskusyjnie wygrywa al-Assad [WIDEO]
Dzisiaj tj. 11 września w dniu swoich 52 urodzin, Baszszar al-Assad może spokojnie patrzeć w przyszłość. Wojna powinna skończyć się po jego myśli, a powoli można myśleć o odbudowie kraju. Polski rząd za to powinien zainteresować się współudziałem polskich firm w tym dziele.
Więcej...

Podziel się i skomentuj