Sobota, 18 listopada 2017

Ukraina: Zamieszki i bijatyka tuż przy przejściu granicznym z Polską! [WIDEO]

Opublikowano: 11 września 2017 07:15:00
Podziel się i skomentuj

Jak donoszą ukraińskie media, tuż przy przejściu granicznym z Polską w Krakowcu, doszło do zamieszek i bójki pomiędzy zwolennikami i przeciwnikami Michaiła Saakaszwilego. W zajściu uczestniczyła grupa ok. 100 osób - informuje straż graniczna naszego wschodniego sąsiada.

Ukraina: Zamieszki i bijatyka tuż przy przejściu granicznym z Polską! [WIDEO]

Były gruziński prezydent i gubernator obwodu odesskiego oświadczył, iż w niedzielę powróci z naszego kraju na Ukrainę. Wcześniej o odebraniu obywatelska Saakaszwilemu poinformował Petro Poroszenko. W toku jest także postępowanie o ekstradycję byłego prezydenta Gruzji do swojej ojczyzny, o co wystąpiły do Kijowa tamtejsze władze.--- --- ---
Wspieraj Dziennik Narodowy
Dziennik Narodowy istnieje już 1,5 roku i w tym czasie udało nam się już na stałe zadomowić na medialnej scenie. Teraz czas na dalszy rozwój. Przy wsparciu stowarzyszenia Ruch Wolności chcemy zebrać pieniądze i zainwestować je w budowę naszego kanału YouTube, co wiąże się z zakupem odpowiedniego sprzętu do kręcenia materiałów filmowych i ich montażu. Potrzebujemy również lepszego sprzętu komputerowego dla naszych dziennikarzy. I to jest teraz podstawowy cel naszej zbiórki.
Nazwa: Ruch Wolności
Nr konta: 02 1020 1013 0000 0702 0359 8026
Wpłata tytułem: Wspieram Dziennik Narodowy

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Dworzyński: Unia Europejska jest współczesnym imperium kolonialnym a kraje jak Węgry, Polska przeznaczono do łupienia [WIDEO]
Po przystąpieniu do Wspólnoty państw Europy Środkowo-Wschodniej system ten jakoś funkcjonował. Problem pojawił się wtedy, gdy państwa takie jak Węgry, Polska zaczęły nie zgadzać się na wyznaczone sobie miejsce i kwestionować swoją rolę, tej kolonii łupionej przez centralę. Zaczęły one dążyć do równego statusu między takimi państwami jak Niemcy czy Francja a nimi.
Więcej...

Kalinowski: Celem ONR jest Polska rządzona przez Polaków i w interesie Polaków
Cechuje nas silna dyscyplina, hierarchia i pełne zaangażowanie. Nie jesteśmy też demoliberalną partią polityczną która mami ludzi obietnicami. My nie mówimy, że będziemy "dawać", my oczekujemy poświęceń. Może to kogoś odstraszyć, albo wydawać się górnolotne, ale chcemy stawać się lepszymi ludźmi, na każdej płaszczyźnie. Jeśli chcemy zmieniać rzeczywistość w Polsce - to najpierw sami musimy się zmienić.
Więcej...

Sumliński: Gazowy przekręt stulecia
Umowę podpisano aż do roku 2022 – i „tylko” do roku 2022. Rząd Donalda Tuska chciał bowiem, by obowiązywała do roku 2037, uzależniając całkowicie Polskę od rosyjskiego gazu na całe dziesięciolecia.
Więcej...

Podziel się i skomentuj