Sobota, 18 listopada 2017

Nie chcemy stać się obcymi we własnej ojczyźnie, islamizacja musi być zatrzymana - mówi lider Wolnościowej Partii Austrii

Opublikowano: 9 września 2017 15:04:18
Podziel się i skomentuj

Przewodniczący Wolnościowej Partii Austrii (FPÖ) Heinz-Christian Strache razem z menedżerem kampanii FPÖ Herbertem Kickl'em zaprezentowali wczoraj plakat do zbliżających się wyborów parlamentarnych. Odbędą się one 15 października b.r. Według badania Research Affairs/Österreich z 6 września na nacjonalistów chce zagłosować 24 % wyborców. Na taki sam wynik mogą liczyć socjaldemokraci. Wygrać powinni chadecy z ÖVP, z poparciem 33 %.

Nie chcemy stać się obcymi we własnej ojczyźnie, islamizacja musi być zatrzymana - mówi lider Wolnościowej Partii Austrii

To właśnie w lidera rankingu uderza hasło wyborcze. Lider chadecki, Sebastian Kurz, stwierdził niedawno, że islam jest częścią Austrii.

- On nie potrafi rozpoznać trapiących naszego kraju problemów. Nie chcemy stać się obcymi we własnej ojczyźnie, islamizacja musi być zatrzymana - powiedział HC Strache. - Dlatego właśnie naszym wiodącym hasłem jest, iż islam nie należy do austriackiej tradycji.

- Kolejna nasza obietnica to, iż FPÖ zwraca się w stronę obywateli. Partia Socjaldemokratyczna nie jest reprezentacją pracowników. Jest ściśle związana z miliarderami i ich interesami. Przestrzegam przed powtórzeniem czerwono-czarnej (w obecnej kadencji niższej izby parlamentu - Rady Narodowej - chadecy i socjaldemokracji tworzą wspólny gabinet, któremu przewodzi kanclerz Kurz). Mamy rozwiązania wszystkich problemów i chcemy je realizować. Inni to zwyczajne drapieżniki żerujące na obywatelach.

--- --- ---
Wspieraj Dziennik Narodowy
Dziennik Narodowy istnieje już 1,5 roku i w tym czasie udało nam się już na stałe zadomowić na medialnej scenie. Teraz czas na dalszy rozwój. Przy wsparciu stowarzyszenia Ruch Wolności chcemy zebrać pieniądze i zainwestować je w budowę naszego kanału YouTube, co wiąże się z zakupem odpowiedniego sprzętu do kręcenia materiałów filmowych i ich montażu. Potrzebujemy również lepszego sprzętu komputerowego dla naszych dziennikarzy. I to jest teraz podstawowy cel naszej zbiórki.
Nazwa: Ruch Wolności
Nr konta: 02 1020 1013 0000 0702 0359 8026
Wpłata tytułem: Wspieram Dziennik Narodowy

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Dworzyński: Unia Europejska jest współczesnym imperium kolonialnym a kraje jak Węgry, Polska przeznaczono do łupienia [WIDEO]
Po przystąpieniu do Wspólnoty państw Europy Środkowo-Wschodniej system ten jakoś funkcjonował. Problem pojawił się wtedy, gdy państwa takie jak Węgry, Polska zaczęły nie zgadzać się na wyznaczone sobie miejsce i kwestionować swoją rolę, tej kolonii łupionej przez centralę. Zaczęły one dążyć do równego statusu między takimi państwami jak Niemcy czy Francja a nimi.
Więcej...

Kalinowski: Celem ONR jest Polska rządzona przez Polaków i w interesie Polaków
Cechuje nas silna dyscyplina, hierarchia i pełne zaangażowanie. Nie jesteśmy też demoliberalną partią polityczną która mami ludzi obietnicami. My nie mówimy, że będziemy "dawać", my oczekujemy poświęceń. Może to kogoś odstraszyć, albo wydawać się górnolotne, ale chcemy stawać się lepszymi ludźmi, na każdej płaszczyźnie. Jeśli chcemy zmieniać rzeczywistość w Polsce - to najpierw sami musimy się zmienić.
Więcej...

Sumliński: Gazowy przekręt stulecia
Umowę podpisano aż do roku 2022 – i „tylko” do roku 2022. Rząd Donalda Tuska chciał bowiem, by obowiązywała do roku 2037, uzależniając całkowicie Polskę od rosyjskiego gazu na całe dziesięciolecia.
Więcej...

Podziel się i skomentuj