Sobota, 18 listopada 2017

Muzułmanin skatował 2-letnią dziewczynkę!

Opublikowano: 8 września 2017 14:25:00
Podziel się i skomentuj

Nasir Ali dotkliwie skatował dwuletnią dziewczynkę, którą miał się opiekować tylko przez 10 minut. Ale i to dla niego było za długo. Zmasakrował ją, bo nie chciała się go słuchać.

Muzułmanin skatował 2-letnią dziewczynkę!
źródło: breitbart.com

Ali był zły na dziecko, którym miał opiekować się w parku w Rochdale, nieopodal domu matki dwulatki, która musiała w tym czasie coś załatwić. Dziewczynka nie reagowała jednak na jego polecenia, więc zabrał ją do domu rodziców i tam rozpoczął dziki atak.

Dziecko miało 30 urazów między innymi złamaną czaszkę i krwawienie mózgu. 34-latek spowodował ciężkie obrażenia ciała dziecka, które były porównywalne do tego, jakby w dziewczynkę uderzył samochód z prędkością 70 km /godzinę lub wypadła z drugiego piętra.

Kiedy w domu pojawiła się matka, mężczyzna udawał, że nie wie co się stało. Na szczęście życie dziecka zostało uratowane w Królewskim Szpitalu Dziecięcym w Manchesterze. Jednak mózg dziecka został trwale uszkodzony. Sędzia wydał wyrok 14 lat pozbawienia wolności .

– Atak na bezbronne, dwuletnie dziecko jest okrutnym czynem. Nie tolerowałeś niezależności umysłu tego dziecka, bo masz spaczone wyobrażenie o tym, jak dzieci powinny być wychowywane. Przed tym wydarzeniem to dziecko było szczęśliwe. Ty to szczęście zniszczyłeś. – powiedział sędzia wydając wyrok na Ali'ego.

--- --- ---
Wspieraj Dziennik Narodowy
Dziennik Narodowy istnieje już 1,5 roku i w tym czasie udało nam się już na stałe zadomowić na medialnej scenie. Teraz czas na dalszy rozwój. Przy wsparciu stowarzyszenia Ruch Wolności chcemy zebrać pieniądze i zainwestować je w budowę naszego kanału YouTube, co wiąże się z zakupem odpowiedniego sprzętu do kręcenia materiałów filmowych i ich montażu. Potrzebujemy również lepszego sprzętu komputerowego dla naszych dziennikarzy. I to jest teraz podstawowy cel naszej zbiórki.
Nazwa: Ruch Wolności
Nr konta: 02 1020 1013 0000 0702 0359 8026
Wpłata tytułem: Wspieram Dziennik Narodowy

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Dworzyński: Przywódcy państwa północnokoreańskiego wiedzą, że nie są w stanie podbić jakichkolwiek terenów [WIDEO]
- Przywódcy państwa północnokoreańskiego zdają sobie sprawę z tego, że nie są w stanie podbić jakichkolwiek terenów: ani Korei Południowej, ani Chin od których są zależni, ani Japonii - tłumaczył. - To, co oni robią w tej chwili to jest dozbrajanie się za wszelką cenę, aby ryzyko wojny podnieść do poziomu nieopłacalnego dla żadnej ze stron.
Więcej...

Kalinowski: Celem ONR jest Polska rządzona przez Polaków i w interesie Polaków
Cechuje nas silna dyscyplina, hierarchia i pełne zaangażowanie. Nie jesteśmy też demoliberalną partią polityczną która mami ludzi obietnicami. My nie mówimy, że będziemy "dawać", my oczekujemy poświęceń. Może to kogoś odstraszyć, albo wydawać się górnolotne, ale chcemy stawać się lepszymi ludźmi, na każdej płaszczyźnie. Jeśli chcemy zmieniać rzeczywistość w Polsce - to najpierw sami musimy się zmienić.
Więcej...

Sumliński: Gazowy przekręt stulecia
Umowę podpisano aż do roku 2022 – i „tylko” do roku 2022. Rząd Donalda Tuska chciał bowiem, by obowiązywała do roku 2037, uzależniając całkowicie Polskę od rosyjskiego gazu na całe dziesięciolecia.
Więcej...

Podziel się i skomentuj