Sobota, 18 listopada 2017

Wesołe życie imigrantów we francuskim więzieniu. Niejeden hotel może pozazdrościć im standardów! [WIDEO]

Opublikowano: 7 września 2017 08:00:00
Podziel się i skomentuj

Francuzi są w szoku! Jeden z raperów imigranckiego pochodzenia nagrał teledysk w więzieniu. A tam... standardy jak w całkiem porządnym hotelu!

Wesołe życie imigrantów we francuskim więzieniu. Niejeden hotel może pozazdrościć im standardów! [WIDEO]

Na nagraniu widać, jak imigranci mają do dyspozycji lodówki, słodyczy, telewizor, konsolę do gier oraz wiele udogodnień, na które pewnie wielu z nich nie stać by było podczas pobytu na wolności.

Francuzi są w szoku! Nie spodziewali się, że więzienia, na które łożą przecież z podatków, wyglądają jak pensjonaty. Oto kilka komentarzy spod klipu na Youtube:

Czy ci ludzie są w więzieniu czy w ośrodku wypoczynkowym?

Nawet mnie nie dziwi, że chcą tam pojechać. Przysięgam, że zasługują na prawdziwą karę lub więzienie bez telewizora bez telefonu!

Dlaczego oni mają taki luksus w więzieniu, podczas gdy starsi ludzie są źle traktowani w domach starców? Za dużo pieniędzy w więzieniu, nie wystarczy dla osób starszych, chorych i niepełnosprawnych.

Sami zobaczcie, w jakich luksusowych warunkach przebywają przestępcy we Francji:

--- --- ---
Wspieraj Dziennik Narodowy
Dziennik Narodowy istnieje już 1,5 roku i w tym czasie udało nam się już na stałe zadomowić na medialnej scenie. Teraz czas na dalszy rozwój. Przy wsparciu stowarzyszenia Ruch Wolności chcemy zebrać pieniądze i zainwestować je w budowę naszego kanału YouTube, co wiąże się z zakupem odpowiedniego sprzętu do kręcenia materiałów filmowych i ich montażu. Potrzebujemy również lepszego sprzętu komputerowego dla naszych dziennikarzy. I to jest teraz podstawowy cel naszej zbiórki.
Nazwa: Ruch Wolności
Nr konta: 02 1020 1013 0000 0702 0359 8026
Wpłata tytułem: Wspieram Dziennik Narodowy

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Dworzyński: Przywódcy państwa północnokoreańskiego wiedzą, że nie są w stanie podbić jakichkolwiek terenów [WIDEO]
- Przywódcy państwa północnokoreańskiego zdają sobie sprawę z tego, że nie są w stanie podbić jakichkolwiek terenów: ani Korei Południowej, ani Chin od których są zależni, ani Japonii - tłumaczył. - To, co oni robią w tej chwili to jest dozbrajanie się za wszelką cenę, aby ryzyko wojny podnieść do poziomu nieopłacalnego dla żadnej ze stron.
Więcej...

Kalinowski: Celem ONR jest Polska rządzona przez Polaków i w interesie Polaków
Cechuje nas silna dyscyplina, hierarchia i pełne zaangażowanie. Nie jesteśmy też demoliberalną partią polityczną która mami ludzi obietnicami. My nie mówimy, że będziemy "dawać", my oczekujemy poświęceń. Może to kogoś odstraszyć, albo wydawać się górnolotne, ale chcemy stawać się lepszymi ludźmi, na każdej płaszczyźnie. Jeśli chcemy zmieniać rzeczywistość w Polsce - to najpierw sami musimy się zmienić.
Więcej...

Sumliński: Gazowy przekręt stulecia
Umowę podpisano aż do roku 2022 – i „tylko” do roku 2022. Rząd Donalda Tuska chciał bowiem, by obowiązywała do roku 2037, uzależniając całkowicie Polskę od rosyjskiego gazu na całe dziesięciolecia.
Więcej...

Podziel się i skomentuj