Sobota, 18 listopada 2017

Niemieckie media ostrzegają: Dżihadyści nawołują do wysadzania i wykolejania pociągów!

Opublikowano: 5 września 2017 01:30:00
Podziel się i skomentuj

Ataki nożowników, strzelaniny na ulicach, pędzące i rozjeżdżające ludzi ciężarówki - do takich widoków przyzwyczaili nas islamscy radykałowie na ulicach zachodnioeuropejskich miast. Te zjawiska nie wyczerpują jednak krwawej "kreatywności" dżihadystów, którzy tym razem proponują swoim wyznawcom obranie za cel... pociągów.

Niemieckie media ostrzegają: Dżihadyści nawołują do wysadzania i wykolejania pociągów!

Jak donoszą służby RFN, coraz częściej na forach sympatyków Państwa Islamskiego pojawiają się wątki związane z atakami na infrastrukturę kolejową. Dżihadyści wymieniają się pomysłami, w jaki sposób najskuteczniej wykoleić i jaki pociąg. Przedstawiciele Federalnego Urzędu Ochrony Konstytucji, cytowani przez media, ostrzegają, iż to właśnie transport kolejowy może stać się następnym obiektem ataku fundamentalistów spod znaku półksiężyca.

--- --- ---
Wspieraj Dziennik Narodowy
Dziennik Narodowy istnieje już 1,5 roku i w tym czasie udało nam się już na stałe zadomowić na medialnej scenie. Teraz czas na dalszy rozwój. Przy wsparciu stowarzyszenia Ruch Wolności chcemy zebrać pieniądze i zainwestować je w budowę naszego kanału YouTube, co wiąże się z zakupem odpowiedniego sprzętu do kręcenia materiałów filmowych i ich montażu. Potrzebujemy również lepszego sprzętu komputerowego dla naszych dziennikarzy. I to jest teraz podstawowy cel naszej zbiórki.
Nazwa: Ruch Wolności
Nr konta: 02 1020 1013 0000 0702 0359 8026
Wpłata tytułem: Wspieram Dziennik Narodowy

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Ten lewak zafundował swojej żonie wyrok 2 lat więzienia. Teraz lansuje się z nową „laską”. I poucza jak być prawdziwym mężczyzną
Przypomnijmy więc o tym, że stojący na czele Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych Rafał Gaweł został skazany za oszustwa finansowe na 4 lata (wyrok jest ciągle nieprawomocny), ale nie został skazany sam.
Więcej...

Marusik: Każda władza po 1989 r. traktuje Polaków jak parobków, bo ten model państwa odziedziczyliśmy po PRL [WIDEO]
Europoseł mówi o iluzji transformacji ustrojowej w Polsce, która nie zmieniła istoty systemu marksistowskiego czyli wyzysku milionów obywateli przez wąską kastę polityczno-biurokratycznej nomenklatury.
Więcej...

Sumliński: Gazowy przekręt stulecia
Umowę podpisano aż do roku 2022 – i „tylko” do roku 2022. Rząd Donalda Tuska chciał bowiem, by obowiązywała do roku 2037, uzależniając całkowicie Polskę od rosyjskiego gazu na całe dziesięciolecia.
Więcej...

Podziel się i skomentuj