Sobota, 18 listopada 2017

Unijny koordynator ds. walki z terroryzmem: Wzrasta liczba islamskich radykałów! Co na to pani Merkel?!

Opublikowano: 5 września 2017 07:15:00
Podziel się i skomentuj

Gilles de Kerchove, unijny koordynator ds. walki z terroryzmem, przestrzega przed narastającym zagrożeniem terrorystycznym na Zachodzie Europy. Jak twierdzi, rezydujący na Starym Kontynencie muzułmanie "radykalizują się". Co gorsza, w parze z narastającym fundamentalizmem idzie także migracja ex-dżihadystów, którzy powracają z Państwa Islamskiego.

Unijny koordynator ds. walki z terroryzmem: Wzrasta liczba islamskich radykałów! Co na to pani Merkel?!

Eurokrata przestrzegł, że szczególnie zagrożona jest Belgia. W kraju, gdzie swą siedzibę ma Komisja Europejska, znajdować się ma ok. 2 tys. zradykalizowanych islamistów. Część z nich dotarła tam niedawno, przedostając się z Bliskiego Wschodu. Liczba byłych bojowników Daesh wciąż wzrasta - alarmuje de Kerchove. Unijny koordynator ds. walki z terroryzmem przestrzegł także, że nowym niebezpieczeństwem mogą stać się młodzi ludzie - imigranci, szczególnie podatni na propagandę IS i wpływy fundamentalistów.

--- --- ---
Wspieraj Dziennik Narodowy
Dziennik Narodowy istnieje już 1,5 roku i w tym czasie udało nam się już na stałe zadomowić na medialnej scenie. Teraz czas na dalszy rozwój. Przy wsparciu stowarzyszenia Ruch Wolności chcemy zebrać pieniądze i zainwestować je w budowę naszego kanału YouTube, co wiąże się z zakupem odpowiedniego sprzętu do kręcenia materiałów filmowych i ich montażu. Potrzebujemy również lepszego sprzętu komputerowego dla naszych dziennikarzy. I to jest teraz podstawowy cel naszej zbiórki.
Nazwa: Ruch Wolności
Nr konta: 02 1020 1013 0000 0702 0359 8026
Wpłata tytułem: Wspieram Dziennik Narodowy

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Ten lewak zafundował swojej żonie wyrok 2 lat więzienia. Teraz lansuje się z nową „laską”. I poucza jak być prawdziwym mężczyzną
Przypomnijmy więc o tym, że stojący na czele Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych Rafał Gaweł został skazany za oszustwa finansowe na 4 lata (wyrok jest ciągle nieprawomocny), ale nie został skazany sam.
Więcej...

Marusik: Każda władza po 1989 r. traktuje Polaków jak parobków, bo ten model państwa odziedziczyliśmy po PRL [WIDEO]
Europoseł mówi o iluzji transformacji ustrojowej w Polsce, która nie zmieniła istoty systemu marksistowskiego czyli wyzysku milionów obywateli przez wąską kastę polityczno-biurokratycznej nomenklatury.
Więcej...

Sumliński: Gazowy przekręt stulecia
Umowę podpisano aż do roku 2022 – i „tylko” do roku 2022. Rząd Donalda Tuska chciał bowiem, by obowiązywała do roku 2037, uzależniając całkowicie Polskę od rosyjskiego gazu na całe dziesięciolecia.
Więcej...

Podziel się i skomentuj