Sobota, 18 listopada 2017

Media za Odrą: Do Niemiec wraz z falą imigrantów przybyli dżihadyści z Frontu al-Nusra! To ich chcą nam "relokować"?

Opublikowano: 4 września 2017 11:30:00
Podziel się i skomentuj

Już wiadomo, czemu Niemcom tak bardzo spieszno jest do relokacji "uchodźców" i obdarowania nimi krajów Europy Środkowo-Wschodniej! Niemieckie media dotarły do raportów służb specjalnych RFN, które wprost mówią o zagrożeniu terrorystycznym, wynikającym z przedostania się za Odrę dawnych bojowników organizacji terrorystycznych.

Media za Odrą: Do Niemiec wraz z falą imigrantów przybyli dżihadyści z Frontu al-Nusra! To ich chcą nam "relokować"?

Jak podaje prasa, w Niemczech przebywać ma co najmniej 60 byłych dżihadystów, walczących wcześniej w Froncie al-Nusra. Część z nich udało się zidentyfikować i wyłapać, jednak wciąż ponad 30 osób "zaginęło" w kraju po pierwszym etapie rejestracji. Nie wiadomo, gdzie przebywają i jakie mają zamiary.

--- --- ---
Wspieraj Dziennik Narodowy
Dziennik Narodowy istnieje już 1,5 roku i w tym czasie udało nam się już na stałe zadomowić na medialnej scenie. Teraz czas na dalszy rozwój. Przy wsparciu stowarzyszenia Ruch Wolności chcemy zebrać pieniądze i zainwestować je w budowę naszego kanału YouTube, co wiąże się z zakupem odpowiedniego sprzętu do kręcenia materiałów filmowych i ich montażu. Potrzebujemy również lepszego sprzętu komputerowego dla naszych dziennikarzy. I to jest teraz podstawowy cel naszej zbiórki.
Nazwa: Ruch Wolności
Nr konta: 02 1020 1013 0000 0702 0359 8026
Wpłata tytułem: Wspieram Dziennik Narodowy

Podziel się i skomentuj