Sobota, 18 listopada 2017

Niemcy: Rusza proces afgańskiego uchodźcy, który jesienią ub.r. zamordował córkę eurokraty

Opublikowano: 1 września 2017 12:44:23
Podziel się i skomentuj

We Fryburgu zaczyna się proces Husseina G.,oskarżonego o gwałt i morderstwo na Marii Ladenburger, studentce medycyny. Jej ciało znaleziono 16 października ub.r. w Dreisam. Według policji wracała ona rowerem z imprezy studenckiej, kiedy została zgwałcona, zabita i wrzucona do rzeki przez nieznaną osobę.

Niemcy: Rusza proces afgańskiego uchodźcy, który jesienią ub.r. zamordował córkę eurokraty

Decydującym czynnikiem przy ustaleniu sprawcy były znalezione na miejscu zbrodni charakterystyczne długie, czarne i barwione na blond włosy. Skorzystanie z nagrań wideo z tramwaju naprowadziło śledczych na młodego człowieka, który przed rokiem dotarł do Niemiec. Ojcem 20-letniej ofiary jest dr Clemens Ladenburger - asystent Dyrektora Generalnego Służby Prawnej Komisji Europejskiej.

Jeżeli zostanie udowodnione, że Afgańczyk w chwili popełnienia przestępstwa miał ponad 21 lat, grozi mu dożywocie. Twierdzi on jednak, że miał wtedy 17 lat. Lekarze i inni eksperci są bardziej skłonni do tego, by przypisać mu co najmniej 21 lat. W tym wypadku może być sądzony jak dorosły. Jako nastolatek będzie mógł jednak uzyskać maksymalną karę piętnastu lat.

Hussein K. przybył do Niemiec w listopadzie 2015 r., bez dokumentów. W toku dochodzenia wykazano, że ​​miał bardzo ciemną przeszłość. W 2013 r. w Grecji został skazany na dziesięć lat więzienia (jako 14-latek???) za szczególnie brutalne przestępstwa. Ale został przedwcześnie zwolniony z więzienia w październiku 2015 r. i udał się prosto do Niemiec.

--- --- ---
Wspieraj Dziennik Narodowy Dziennik Narodowy istnieje już ponad rok i w tym czasie udało nam się już na stałe zadomowić na medialnej scenie. Teraz czas na dalszy rozwój. Przy wsparciu stowarzyszenia Ruch Wolności chcemy zebrać pieniądze i zainwestować je w budowę naszego kanału YouTube, co wiąże się z zakupem odpowiedniego sprzętu do kręcenia materiałów filmowych i ich montażu. Potrzebujemy również lepszego sprzętu komputerowego dla naszych dziennikarzy. I to jest teraz podstawowy cel naszej zbiórki.
Nazwa: Ruch Wolności
Nr konta: 02 1020 1013 0000 0702 0359 8026
Wpłata tytułem: Wspieram Dziennik Narodowy

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Ten lewak zafundował swojej żonie wyrok 2 lat więzienia. Teraz lansuje się z nową „laską”. I poucza jak być prawdziwym mężczyzną
Przypomnijmy więc o tym, że stojący na czele Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych Rafał Gaweł został skazany za oszustwa finansowe na 4 lata (wyrok jest ciągle nieprawomocny), ale nie został skazany sam.
Więcej...

Marusik: Każda władza po 1989 r. traktuje Polaków jak parobków, bo ten model państwa odziedziczyliśmy po PRL [WIDEO]
Europoseł mówi o iluzji transformacji ustrojowej w Polsce, która nie zmieniła istoty systemu marksistowskiego czyli wyzysku milionów obywateli przez wąską kastę polityczno-biurokratycznej nomenklatury.
Więcej...

Sumliński: Gazowy przekręt stulecia
Umowę podpisano aż do roku 2022 – i „tylko” do roku 2022. Rząd Donalda Tuska chciał bowiem, by obowiązywała do roku 2037, uzależniając całkowicie Polskę od rosyjskiego gazu na całe dziesięciolecia.
Więcej...

Podziel się i skomentuj