Środa, 22 listopada 2017

Warszawa: Prokuratura postawiła zarzuty arabskiemu nożownikowi, który zaatakował policjanta

Opublikowano: 26 sierpnia 2017 06:12:13
Podziel się i skomentuj

Bandyta, który miał przy sobie nóż i pistolet i podczas próby zatrzymania na ul. Ordynackiej w Warszawie w czwartkowy wieczór zranił w twarz policjanta, został zidentyfikowany jako Ibrahim F.

Warszawa: Prokuratura postawiła zarzuty arabskiemu nożownikowi, który zaatakował policjanta

To Arab (najprawdopodobniej Palestyńczyk) legitymujący się paszportem Izraela. Arabowie stanowią ok. 20 % populacji tego kraju. Jak podało wczoraj wieczorem RMF FM, Prokuratura Okręgowa wystąpiła o tymczasowy areszt. Ibrahim H. jest podejrzany o czynną napaść na funkcjonariuszy oraz narażenie na utratę zdrowia lub życia jednego z nich.

Arab przyjechał do naszego kraju przed rokiem. W zeszłym miesiącu zatrzymał się w jednym z warszawskich hoteli. Śledztwo ma wykazać, czy nożownik celowo znalazł się w pobliżu klubu "Niebo" na ul. Nowy Świat, gdzie tego wieczora miał odbyć się koncert amerykańskiej grupy Allah-Las. Nazwa ta drażni wielu muzułmańskich fanatyków. Dzień wcześniej Allah-Las miał wystąpić w Rotterdamie, w klubie Maassilo. Koncert został odwołany z powodu ostrzeżenia przed zamachem terrorystycznym. Ahmed Aboutaleb, burmistrz Rotterdamu poinformował, że policjanci w pobliżu miejsca planowanego koncertu zatrzymali furgonetkę na hiszpańskich tablicach rejestracyjnych, w której znaleziono kanistry z benzyną.

--- --- ---
Wspieraj Dziennik Narodowy. Dziennik Narodowy istnieje już ponad rok i w tym czasie udało nam się już na stałe zadomowić na medialnej scenie. Teraz czas na dalszy rozwój. Przy wsparciu stowarzyszenia Ruch Wolności chcemy zebrać pieniądze i zainwestować je w budowę naszego kanału YouTube, co wiąże się z zakupem odpowiedniego sprzętu do kręcenia materiałów filmowych i ich montażu. Potrzebujemy również lepszego sprzętu komputerowego dla naszych dziennikarzy. I to jest teraz podstawowy cel naszej zbiórki.
Nazwa: Ruch Wolności
Nr konta: 02 1020 1013 0000 0702 0359 8026
Wpłata tytułem: Wspieram Dziennik Narodowy

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Butny Niemiec awanturował się i znieważał funkcjonariusza polskiej Straży Granicznej
Wobec krewkiego podróżnego zastosowano środki przymusu bezpośredniego. Cudzoziemiec został zatrzymany, a następnie przekazany funkcjonariuszom Policji z KP w Radymnie.
Więcej...

IPN prowadzi postępowanie karne w sprawie fałszywych zeznań Lecha Wałęsy
Nowe postępowanie wiąże się z wypowiedziami Lecha Wałęsy, który m.in. w śledztwie IPN dotyczącym ewentualnego fałszowania dokumentów przez SB zeznał, że nie są one autentyczne. Podczas okazywania Wałęsie dokumentów TW „Bolka” – jak przypomina IPN – były prezydent twierdził, że nie zostały one przez niego napisane (chodzi np. o doniesienia agenturalne) ani podpisane.
Więcej...

ZUS wyplaci emerytury Ukraińcom za czas pracy na Ukrainie!
To oni staną się największymi beneficjentami tej umowy, a jej znaczenie dla polskiego systemu emerytalno-rentowego jest ogromne
Więcej...

Podziel się i skomentuj