Piątek, 20 października 2017

"Maluch" jako standardowe wyposażenie kampera

Opublikowano: 13 sierpnia 2017 07:09:21
Podziel się i skomentuj

Bocklet Fahrzeugbau GmbH w niemieckiej Koblencji to uznany na tamtejszym rynku motoryzacyjnym producent kamperów: od mniejszych, budowanych na podwoziach vanów po prawdziwe domy na kółkach na bazie ciężarówek. Te ostatnie zwykle przeznaczone są do długich, profesjonalnych wypraw.

"Maluch" jako standardowe wyposażenie kampera

Od paru lat standardowo w "kamperach ekspedycyjnych" znajdowało się miejsce również na motocykl. Wszystko po to, by nie musieć w trakcie podróży wszędzie jeździć wielką ciężarówką. Ale czemu tylko motocykl? W zeszłym roku zaprezentowano nowy model na bazie MAN-a, do którego ładuje się również popularnego "malucha" w wersji cabrio.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Ukraińcy żądają od Polski odszkodowań za stracone majątki!
Ukraińcy składają w Archiwum Państwowym w Przemyślu dużą liczbę wniosków o wydanie dokumentów archiwalnych, potwierdzających własność nieruchomości w okresie międzywojennym. Chodzi o dokumenty poświadczone urzędowo, które potem mogłyby być wykorzystywane np. w sprawach sądowych i procesach administracyjnych. W tym dotyczących odszkodowań za pozostawione w Polsce mienie.
Więcej...

Wysok: Kowalski i Chojecki to kłamcy [WIDEO]
W drugiej części pt "Dlaczego doszło do upadku Mariana?" opowiem o tym jak został pozyskany do współpracy z sektą i jakie były tego głębsze przyczyny. W trzecim odcinku opowiem o historii Pastora Chojeckiego i jego metodach werbunkowych, sztuczkach i kłamstwach, "nauczaniu" i fałszach, które rozpowszechnia - pisze Grzegorz Wysok
Więcej...

Maspex w tarapatach! Po Tigerze szykuje się bojkot konsumencki Tymbarku. Za... współpracę z "Gazetą Wyborczą"
Dlaczego? Ano dlatego, że przy zakupie "Gazety Wyborczej" napój tej firmy można kupić po promocyjnej cenie. Dla internautów to jasny sygnał, że Maspex zbratał się z wrogiem z Czerskiej.
Więcej...

Podziel się i skomentuj