Piątek, 20 października 2017

Merkel chce dać na uchodźców 50 milionów euro!

Opublikowano: 12 sierpnia 2017 20:30:00
Podziel się i skomentuj

Nie zważając zupełnie na krytykę ze strony niemieckich polityków i obywateli Merkel chce kontynuować dotychczasową politykę migracyjną. Co więcej, na ten cel zamierza przeznaczyć kolejne 50 milionów euro!

Merkel chce dać na uchodźców 50 milionów euro!

W piątek Angela Merkel spotkała się z Wysokim Komisarzem ONZ ds. uchodźców, Filipem Grandim, oraz dyrektorem generalnym Międzynarodowej Organizacji Migracji, Williamem Swingiem. Kanclerz Niemiec zobowiązała się znaleźć nawet 50 mln euro na pomoc imigrantom, w szczególności tym, którzy starają się uciec z Afryki przez Libię.

Choć pieniądze wyasygnowane przez niemiecki rząd mają w dużej mierze trafić na potrzeby kwaterunku migrantów zawracanych z libijskich wód przybrzeżnych, to Angela Merkel nie wyklucza, że Europa będzie mogła przyjmować kolejnych uchodźców.

Podczas spotkania Merkel zapowiedziała, że będzie chciała narzucić krajom UE w ramach programu relokacji do tej pory 20 tys. uchodźców, a teraz ich liczba mogłaby się nawet podwoić!

- To liczba, z którą jak najbardziej może sobie Unia Europejska poradzić – stwierdziła kanclerz Niemiec.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Ukraińcy żądają od Polski odszkodowań za stracone majątki!
Ukraińcy składają w Archiwum Państwowym w Przemyślu dużą liczbę wniosków o wydanie dokumentów archiwalnych, potwierdzających własność nieruchomości w okresie międzywojennym. Chodzi o dokumenty poświadczone urzędowo, które potem mogłyby być wykorzystywane np. w sprawach sądowych i procesach administracyjnych. W tym dotyczących odszkodowań za pozostawione w Polsce mienie.
Więcej...

Wysok: Kowalski i Chojecki to kłamcy [WIDEO]
W drugiej części pt "Dlaczego doszło do upadku Mariana?" opowiem o tym jak został pozyskany do współpracy z sektą i jakie były tego głębsze przyczyny. W trzecim odcinku opowiem o historii Pastora Chojeckiego i jego metodach werbunkowych, sztuczkach i kłamstwach, "nauczaniu" i fałszach, które rozpowszechnia - pisze Grzegorz Wysok
Więcej...

Maspex w tarapatach! Po Tigerze szykuje się bojkot konsumencki Tymbarku. Za... współpracę z "Gazetą Wyborczą"
Dlaczego? Ano dlatego, że przy zakupie "Gazety Wyborczej" napój tej firmy można kupić po promocyjnej cenie. Dla internautów to jasny sygnał, że Maspex zbratał się z wrogiem z Czerskiej.
Więcej...

Podziel się i skomentuj