Piątek, 20 października 2017

Niemiecki sąd skazał syryjskiego uchodźcę na dwa lata więzienia za ... oszustwo na szkodę ISIS!

Opublikowano: 12 sierpnia 2017 14:34:03
Podziel się i skomentuj

Sąd w Saarbrücken w Kraju Saary skazał na dwa lata więzienia syryjskiego fryzjera Hasana A., który przyjechał do tego kraju w końcu 2014 r., a w następnym roku uzyskał status uchodźcy.

Niemiecki sąd skazał syryjskiego uchodźcę na dwa lata więzienia za ... oszustwo na szkodę ISIS!

Syryjczyk postanowił, że w Europie zrobi co się da, aby stać się bogatym człowiekiem. Poprzez internet skontaktował się z bojownikami Państwa Islamskiego w rodzinnej Syrii, proponując odpłatne dokonywanie zamachów terrorystycznych. Hasan udawał, że chce przeprowadzić ataki w ośmiu miastach Niemiec i potrzeba mu 180 tys. euro na zakup materiałów wybuchowych - informuje "Bild". Pech chciał, że jedną z osób z którą rozmawiał był tajny współpracownik niemieckiej policji kryminalnej, który zgłosił sprawę przełożonym. W grudniu 2006 r. marzenia o łatwych pieniądzach prysły, gdy do mieszkania A. zapukali funkcjonariusze.

- Oskarżony oczywiście nie jest terrorystą, lecz oszustem. Robił to wyłącznie dla pieniędzy.

Po odsiadce Syryjczyk zostanie deportowany. Sędzia Bernd Weber uzasadnił wyrok skazujący, mówiąc że "prawo opiera się na poglądzie, że prawo chroni wszystkich", nawet ISIS.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Ukraińcy żądają od Polski odszkodowań za stracone majątki!
Ukraińcy składają w Archiwum Państwowym w Przemyślu dużą liczbę wniosków o wydanie dokumentów archiwalnych, potwierdzających własność nieruchomości w okresie międzywojennym. Chodzi o dokumenty poświadczone urzędowo, które potem mogłyby być wykorzystywane np. w sprawach sądowych i procesach administracyjnych. W tym dotyczących odszkodowań za pozostawione w Polsce mienie.
Więcej...

Wysok: Kowalski i Chojecki to kłamcy [WIDEO]
W drugiej części pt "Dlaczego doszło do upadku Mariana?" opowiem o tym jak został pozyskany do współpracy z sektą i jakie były tego głębsze przyczyny. W trzecim odcinku opowiem o historii Pastora Chojeckiego i jego metodach werbunkowych, sztuczkach i kłamstwach, "nauczaniu" i fałszach, które rozpowszechnia - pisze Grzegorz Wysok
Więcej...

Maspex w tarapatach! Po Tigerze szykuje się bojkot konsumencki Tymbarku. Za... współpracę z "Gazetą Wyborczą"
Dlaczego? Ano dlatego, że przy zakupie "Gazety Wyborczej" napój tej firmy można kupić po promocyjnej cenie. Dla internautów to jasny sygnał, że Maspex zbratał się z wrogiem z Czerskiej.
Więcej...

Podziel się i skomentuj