Piątek, 20 października 2017

Jurek: PiS nie chce Polski wyprowadzić z UE. Kaczyński jest jednym z konstruktorów tej Unii w obecnym kształcie [WIDEO]

Opublikowano: 12 sierpnia 2017 15:01:51
Podziel się i skomentuj

- To jest dziecinne - mówił prezes Prawicy Rzeczypospolitej, Marek Jurek w programie "Gość poranka" w TVP Info komentując informacje szerzone przez "totalną opozycję" a mówiące o tym, że PiS chce Polskę wyprowadzić z Unii Europejskiej.

Jurek: PiS nie chce Polski wyprowadzić z UE. Kaczyński jest jednym z konstruktorów tej Unii w obecnym kształcie [WIDEO]

- Jarosław Kaczyński jest jednym z konstruktorów tej Unii w obecnym kształcie. Przecież on był orędownikiem traktatu lizbońskiego. To był przedmiot naszego sporu, dlatego że ja byłem zdecydowanie przeciwny – przypominał Jurek. - Uważam, że za ten traktat płacimy po dziś dzień i to również materialnie. Na przykład jeżeli przegrywamy głosowania w sprawie polityki klimatycznej, nawet jeżeli jesteśmy w sojuszu nie tylko z innymi państwami Europy środkowej, ale nawet z Niemcami po naszej stronie potrafimy przegrywać. To dlatego, że tak zdestabilizowano relacje, siły głosu poszczególnych państw w traktacie lizbońskim. Przecież PiS głosi eurofatalizm. Uważa, że jest nieodpowiedzialne dyskutowanie, czy Polska może istnieć poza Unią itd. Popierali traktat lizboński, poparli deklarację rzymską z horyzontem euro itd.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Ukraińcy żądają od Polski odszkodowań za stracone majątki!
Ukraińcy składają w Archiwum Państwowym w Przemyślu dużą liczbę wniosków o wydanie dokumentów archiwalnych, potwierdzających własność nieruchomości w okresie międzywojennym. Chodzi o dokumenty poświadczone urzędowo, które potem mogłyby być wykorzystywane np. w sprawach sądowych i procesach administracyjnych. W tym dotyczących odszkodowań za pozostawione w Polsce mienie.
Więcej...

Wysok: Kowalski i Chojecki to kłamcy [WIDEO]
W drugiej części pt "Dlaczego doszło do upadku Mariana?" opowiem o tym jak został pozyskany do współpracy z sektą i jakie były tego głębsze przyczyny. W trzecim odcinku opowiem o historii Pastora Chojeckiego i jego metodach werbunkowych, sztuczkach i kłamstwach, "nauczaniu" i fałszach, które rozpowszechnia - pisze Grzegorz Wysok
Więcej...

Maspex w tarapatach! Po Tigerze szykuje się bojkot konsumencki Tymbarku. Za... współpracę z "Gazetą Wyborczą"
Dlaczego? Ano dlatego, że przy zakupie "Gazety Wyborczej" napój tej firmy można kupić po promocyjnej cenie. Dla internautów to jasny sygnał, że Maspex zbratał się z wrogiem z Czerskiej.
Więcej...

Podziel się i skomentuj