Poniedziałek, 23 października 2017

(18+) Mężczyzna został spalony przez muzułmanów! [WIDEO]

Opublikowano: 12 sierpnia 2017 14:28:00
Podziel się i skomentuj

Do tragedii doszło w islamskiej Indonezji. Pewien mężczyzna był podejrzewany o kradzież głośników z lokalnego meczetu. Został napadnięty, pobity, a następnie spalony żywcem.

(18+) Mężczyzna został spalony przez muzułmanów! [WIDEO]

Młody mężczyzna został spalony żywcem przez muzułmanów na rynku w indonezyjskim Mura Bekasi. Tłum muzułmanów zakatował go z powodu podejrzenia, że ukradł głośniki z pobliskiego meczetu. Napastnicy pobili go i spalili go żywcem wprost na ulicy. Nikt nie chciał słuchać wyjaśnień ofiary linczu.

Po dokonaniu zbrodni jeden z mieszkańców policzył głośniki w meczecie, i okazało się, że żaden nie zginął.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Ukraińcy żądają od Polski odszkodowań za stracone majątki!
Ukraińcy składają w Archiwum Państwowym w Przemyślu dużą liczbę wniosków o wydanie dokumentów archiwalnych, potwierdzających własność nieruchomości w okresie międzywojennym. Chodzi o dokumenty poświadczone urzędowo, które potem mogłyby być wykorzystywane np. w sprawach sądowych i procesach administracyjnych. W tym dotyczących odszkodowań za pozostawione w Polsce mienie.
Więcej...

Wysok: Kowalski i Chojecki to kłamcy [WIDEO]
W drugiej części pt "Dlaczego doszło do upadku Mariana?" opowiem o tym jak został pozyskany do współpracy z sektą i jakie były tego głębsze przyczyny. W trzecim odcinku opowiem o historii Pastora Chojeckiego i jego metodach werbunkowych, sztuczkach i kłamstwach, "nauczaniu" i fałszach, które rozpowszechnia - pisze Grzegorz Wysok
Więcej...

Maspex w tarapatach! Po Tigerze szykuje się bojkot konsumencki Tymbarku. Za... współpracę z "Gazetą Wyborczą"
Dlaczego? Ano dlatego, że przy zakupie "Gazety Wyborczej" napój tej firmy można kupić po promocyjnej cenie. Dla internautów to jasny sygnał, że Maspex zbratał się z wrogiem z Czerskiej.
Więcej...

Podziel się i skomentuj