Poniedziałek, 23 października 2017

Były naczelnik skarbówki powiesił się w celi!

Opublikowano: 12 sierpnia 2017 13:48:00
Podziel się i skomentuj

Były już naczelnik Pierwszego Śląskiego Urzędu Skarbowego w Sosnowcu, Marcin K., zginął w celi Aresztu Śledczego w Warszawie - Białołęce. Został znaleziony w swojej celi powieszony.

Były naczelnik skarbówki powiesił się w celi!

Mężczyzna został zatrzymany w lutym tego roku przez ABW. Był głównym podejrzanym w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Regionalną w Katowicach. Do tej pory przedstawiono mu zarzuty popełnienia 30 przestępstw, za które groziło mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Marcin K. miał przyjąć łapówki w wysokości ponad 600 tysięcy złotych. Co zastanawiające, były naczelnik Pierwszego Śląskiego Urzędu Skarbowego w Sosnowcu zginął w celi, która była monitorowana i w której byli także inni osadzeni.

- Marcin K. powiesił się na pasku od spodni - przekazała mjr Elżbieta Krakowska, rzeczniczka prasowa Dyrektora Generalnego Służby Więziennej.

Okoliczności śmierci naczelnika wyjaśnia zespół powołany przez Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Warszawie oraz Prokuratura Rejonowa Warszawa - Praga Północ.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Ukraińcy żądają od Polski odszkodowań za stracone majątki!
Ukraińcy składają w Archiwum Państwowym w Przemyślu dużą liczbę wniosków o wydanie dokumentów archiwalnych, potwierdzających własność nieruchomości w okresie międzywojennym. Chodzi o dokumenty poświadczone urzędowo, które potem mogłyby być wykorzystywane np. w sprawach sądowych i procesach administracyjnych. W tym dotyczących odszkodowań za pozostawione w Polsce mienie.
Więcej...

Wysok: Kowalski i Chojecki to kłamcy [WIDEO]
W drugiej części pt "Dlaczego doszło do upadku Mariana?" opowiem o tym jak został pozyskany do współpracy z sektą i jakie były tego głębsze przyczyny. W trzecim odcinku opowiem o historii Pastora Chojeckiego i jego metodach werbunkowych, sztuczkach i kłamstwach, "nauczaniu" i fałszach, które rozpowszechnia - pisze Grzegorz Wysok
Więcej...

Maspex w tarapatach! Po Tigerze szykuje się bojkot konsumencki Tymbarku. Za... współpracę z "Gazetą Wyborczą"
Dlaczego? Ano dlatego, że przy zakupie "Gazety Wyborczej" napój tej firmy można kupić po promocyjnej cenie. Dla internautów to jasny sygnał, że Maspex zbratał się z wrogiem z Czerskiej.
Więcej...

Podziel się i skomentuj