Poniedziałek, 23 października 2017

Polska gospodarzem homoseksualnego konkursu piękności Mr Gay Europe 2018 [WIDEO]

Opublikowano: 11 sierpnia 2017 11:27:08
Podziel się i skomentuj

Mr Gay Europe to męski konkurs piękności, ale zastrzeżony dla homoseksualistów. Po raz pierwszy konkurs odbył się w Oslo w Norwegii w 2005 r. a zwycięzcą został Alexander van Kempen z Holandii. W następnym roku Amsterdam stał się gospodarzem imprezy.

Polska gospodarzem homoseksualnego konkursu piękności Mr Gay Europe 2018 [WIDEO]

Jak ogłoszono na stronie konkursu, Mr Gay Europe 2018 odbędzie się w Polsce od 4 do 12 sierpnia 2018 r. Ma to być największe wydarzenie LGBT, kiedykolwiek organizowane w Polsce.

- Organizując Mr Gay Europe 2018 w Polsce chcemy wysłać wiadomość do społeczności gejowskiej w Europie. Musimy stać ramię w ramię i wspierać naszych braci i siostry na całym kontynencie - mówi prezes MGE, Tore Aasheim.

- To duże wyróżnienie, ale też pokazanie, że nie chodzi tylko o konkurs piękności, ale i o nasze prawa. Z drugiej strony mamy okazję udowodnić, że jesteśmy bardziej otwarci i przyjaźni, niż – zwłaszcza w obecnej sytuacji – mogłoby się za granicą wydawać. To też znakomita okazja dla Polski, by zaprezentować się jako kraj, który dla turystów LGBT może być ciekawy! - skomentował dla portalu queer.pl wybór Polski jako gospodarza Paweł Zabilski, dyrektor krajowego konkursu.

A to prezentacja wideo kandydata Bułgarii z tego roku

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Kilometr od polskiej granicy czterech Arabów molestowało dwie dziewczynki. Jeden groził nożem Niemcowi, który ich bronił
Lokalne media z położonego po naszej stronie granicy Zgorzelca raportują regularnie, że migranci urządzają sobie dość często wycieczki do polskiego miasta.ch aresztować czarnoskórego mężczyznę. W obronie powalonego na ziemie imigranta stają inni
Więcej...

Jako 15-latek po raz pierwszy przeszedł operację zmiany płci. Teraz robi to po raz TRZECI! [WIDEO]
Bradley/Ria wyłożył już 5 tys. funtów i jest dumnym posiadaczem biustu w rozmiarze 34EE. Odłożył też pieniądze na część kosztów swojej trzeciej operacji. Dzięki ustawie Gender Recognition Act od 2004 r. operację zmiany płci może w Wielkiej Brytanii sfinansować NHS (odpowiednik naszego NFZ), ale ma prawo odmówić wyłożenia pieniędzy.
Więcej...

Bąkiewicz i Kalinowski o litewskich i ukraińskich pretensjach ws. projektu polskiego paszportu [WIDEO]
- Musimy dbać o pamięć o Wilnie i Lwowie. Nie wiemy co przyniesie kolejne 5, 10, 15 lat. Może Wilno i Lwów będą w granicach Polski.
Więcej...

Źródło: Mr Gay Europe
Podziel się i skomentuj