Poniedziałek, 23 października 2017

Amerykanie w szoku! Trump dziękuje Putinowi. Nie uwierzysz za co!

Opublikowano: 11 sierpnia 2017 11:00:00
Podziel się i skomentuj

Rozszerzenie katalogu sankcji, jakie na Federację Rosyjską nałożył amerykański kongres, nie pozostało bez echa w Moskwie. Pierwszą reakcją Kremla na nieprzyjazny gest "Wujka Sama" była decyzja o blisko trzykrotnym ograniczeniu personelu dyplomatycznego USA rezydującego w Rosji.

Amerykanie w szoku! Trump dziękuje Putinowi. Nie uwierzysz za co!

Tematem tym zainteresowały się media za Oceanem. Do tablicy wywołano samego gospodarza Białego Domu, który aktualnie przebywa na wakacjach. Trump w znanym sobie stylu skomentował decyzję Putina:

- Chcę mu podziękować, bo staramy się obciąć koszty, (...) jestem bardzo wdzięczny, że pozwolił odejść tak dużej liczbie ludzi [amerykańskiemu personelowi dyplomatycznemu, przyp. red.] - zakomunikował zszokowanym mediom.

W związku z decyzją Kremla, załoga osobowa placówek USA zlokalizowanych na terytorium Federacji Rosyjskiej ma skurczyć się z 1200 do 450.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Kilometr od polskiej granicy czterech Arabów molestowało dwie dziewczynki. Jeden groził nożem Niemcowi, który ich bronił
Lokalne media z położonego po naszej stronie granicy Zgorzelca raportują regularnie, że migranci urządzają sobie dość często wycieczki do polskiego miasta.ch aresztować czarnoskórego mężczyznę. W obronie powalonego na ziemie imigranta stają inni
Więcej...

Jako 15-latek po raz pierwszy przeszedł operację zmiany płci. Teraz robi to po raz TRZECI! [WIDEO]
Bradley/Ria wyłożył już 5 tys. funtów i jest dumnym posiadaczem biustu w rozmiarze 34EE. Odłożył też pieniądze na część kosztów swojej trzeciej operacji. Dzięki ustawie Gender Recognition Act od 2004 r. operację zmiany płci może w Wielkiej Brytanii sfinansować NHS (odpowiednik naszego NFZ), ale ma prawo odmówić wyłożenia pieniędzy.
Więcej...

Bąkiewicz i Kalinowski o litewskich i ukraińskich pretensjach ws. projektu polskiego paszportu [WIDEO]
- Musimy dbać o pamięć o Wilnie i Lwowie. Nie wiemy co przyniesie kolejne 5, 10, 15 lat. Może Wilno i Lwów będą w granicach Polski.
Więcej...

Podziel się i skomentuj