Piątek, 20 października 2017

USA gotowe do wojny! Media: Plan ataku na Koreę Północną jest już opracowany. Znane są główne cele

Opublikowano: 11 sierpnia 2017 06:20:00
Podziel się i skomentuj

Pentagon zakończył opracowywać plan ataku na krnąbrnego sąsiada Korei Południowej - poinformowała stacja telewizyjna NBC.

USA gotowe do wojny! Media: Plan ataku na Koreę Północną jest już opracowany. Znane są główne cele

Na wojska Kima uderzyć mają naddźwiękowe bombowce strategiczne B-1B Lancer, stacjonujące na Wyspie Guam. O amerykańskiej bazie wojskowej znajdującej się na Pacyfiku głośno jest od kilku dni, a to za sprawą komunikatów KCNA - północnokoreańskiej agencji prasowej, która cytując prominentnych przedstawicieli armii KRLD, groziła tej egzotycznej wysepce "deszczem rakiet".

Głównymi celami ataku Amerykanów mają być wszelkie instalacje, służące rozwojowi programu atomowego Korei Północnej. Obiektów tych, jak podaje NBC, ma być "ponad 20".

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Kilometr od polskiej granicy czterech Arabów molestowało dwie dziewczynki. Jeden groził nożem Niemcowi, który ich bronił
Lokalne media z położonego po naszej stronie granicy Zgorzelca raportują regularnie, że migranci urządzają sobie dość często wycieczki do polskiego miasta.ch aresztować czarnoskórego mężczyznę. W obronie powalonego na ziemie imigranta stają inni
Więcej...

Jako 15-latek po raz pierwszy przeszedł operację zmiany płci. Teraz robi to po raz TRZECI! [WIDEO]
Bradley/Ria wyłożył już 5 tys. funtów i jest dumnym posiadaczem biustu w rozmiarze 34EE. Odłożył też pieniądze na część kosztów swojej trzeciej operacji. Dzięki ustawie Gender Recognition Act od 2004 r. operację zmiany płci może w Wielkiej Brytanii sfinansować NHS (odpowiednik naszego NFZ), ale ma prawo odmówić wyłożenia pieniędzy.
Więcej...

Bąkiewicz i Kalinowski o litewskich i ukraińskich pretensjach ws. projektu polskiego paszportu [WIDEO]
- Musimy dbać o pamięć o Wilnie i Lwowie. Nie wiemy co przyniesie kolejne 5, 10, 15 lat. Może Wilno i Lwów będą w granicach Polski.
Więcej...

Podziel się i skomentuj