Poniedziałek, 23 października 2017

Wnuk Anny Walentynowicz: Mam nadzieję, że Ewa Kopacz stanie przed Trybunałem Stanu wraz z całym rządem PO!

Opublikowano: 11 sierpnia 2017 08:50:00
Podziel się i skomentuj

Mijają kolejne miesiące, a konsekwencje rażących zaniedbań poprzedniej ekipy rządzącej ws. Katastrofy Smoleńskiej, wciąż bulwersują. Tym bardziej, że sukcesywnie na jaw wychodzą nowe wątki i informacje. Kolejne ekshumacje ofiar lotu z 10.04.2010 r. dowodzą, jak ówczesny rząd na czele z minister zdrowia Ewą Kopacz, niedbale podeszli do tej najtragiczniejszej katastrofy w dziejach współczesnej Polski.

Wnuk Anny Walentynowicz: Mam nadzieję, że Ewa Kopacz stanie przed Trybunałem Stanu wraz z całym rządem PO!

Czy prominentni politycy Platformy Obywatelskiej powinni ponieść konsekwencje? Co do tego wątpliwości nie ma chociażby wnuk słynnej opozycjonistki - Anny Walentynowicz.

- Osoby, które są współodpowiedzialne, obojętnie czy to z racji niedopełnienia obowiązków, czy z racji celowego działania, muszą ponieść konsekwencje - przekonywał na antenie TVP Info Piotr Walentynowicz.
Wnuk jednej z ofiar Katastrofy Smoleńskiej wierzy, że "Ewa Kopacz stanie przed Trybunałem Stanu z całym rządem PO". Piotr Walentynowicz twierdzi, że nie tylko rodziny tych, którzy zginęli, zostali okłamani, ale i wszyscy Polacy.

- Lista osób, które uczestniczyły w okłamywaniu polskiego społeczeństwa jest długa - stwierdził w rozmowie z dziennikarzem publicznej telewizji.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Kilometr od polskiej granicy czterech Arabów molestowało dwie dziewczynki. Jeden groził nożem Niemcowi, który ich bronił
Lokalne media z położonego po naszej stronie granicy Zgorzelca raportują regularnie, że migranci urządzają sobie dość często wycieczki do polskiego miasta.ch aresztować czarnoskórego mężczyznę. W obronie powalonego na ziemie imigranta stają inni
Więcej...

Jako 15-latek po raz pierwszy przeszedł operację zmiany płci. Teraz robi to po raz TRZECI! [WIDEO]
Bradley/Ria wyłożył już 5 tys. funtów i jest dumnym posiadaczem biustu w rozmiarze 34EE. Odłożył też pieniądze na część kosztów swojej trzeciej operacji. Dzięki ustawie Gender Recognition Act od 2004 r. operację zmiany płci może w Wielkiej Brytanii sfinansować NHS (odpowiednik naszego NFZ), ale ma prawo odmówić wyłożenia pieniędzy.
Więcej...

Bąkiewicz i Kalinowski o litewskich i ukraińskich pretensjach ws. projektu polskiego paszportu [WIDEO]
- Musimy dbać o pamięć o Wilnie i Lwowie. Nie wiemy co przyniesie kolejne 5, 10, 15 lat. Może Wilno i Lwów będą w granicach Polski.
Więcej...

Podziel się i skomentuj