Piątek, 20 października 2017

[18+] "Czemu tu parkujesz biała k...?!" - reportaż Mediów Narodowych o Cyganach z Puław [WIDEO]

Opublikowano: 10 sierpnia 2017 17:58:57
Podziel się i skomentuj

Współtworzony również przez Dziennik Narodowy portal MediaNarodowe.com zajął się bulwersującą sprawą, o której wcześniej pisaliśmy: cygańskimi rozróbami na ul. Romów (sic!) w Puławach.
Przypomnijmy, w sobotę 29 lipca miejscowi Cyganie - jak sami twierdzą - zostali sprowokowani przez grupę Polaków. Tu jednak już sytuacja wygląda znacznie gorzej. Doszło do zdemolowania samochodu przypadkowego świadka zajścia - pani Bożeny.

[18+] "Czemu tu parkujesz biała k...?!" - reportaż Mediów Narodowych o Cyganach z Puław [WIDEO]

- Przyjechałam tutaj do mechanika, nawet nie znam tych gości, jednego tylko z widzenia. Gdy tam stałam, Cyganie nadbiegli i zaczęli tłuc i kopać w mój samochód. Zaatakowali także mnie. Nie słuchali, gdy mówiłam, że nie mam nic wspólnego z tym zamieszaniem – zeznawała potem dziennikarzowi "Dziennika Wschodniego" właścicielka samochodu.

Kiedy jednak policjanci pojawili się na miejscu, ku zaskoczeniu kobiety - to ona stała się celem interwencji.

– Prosiłam policjantów, żeby ich chociaż wylegitymowali, ale tego nie robili. W trakcie tej interwencji większość sprawców, zdażyła wrócić do swoich bloków – mówiła pani Wioletta.

– Mogę potwierdzić, że zatrzymaliśmy tę kobietę z powodu doniesienia złożonego o publiczne znieważenie na tle etnicznym lub rasowym. Chodzi o paragraf 257 kodeksu karnego. Zatrzymana utrzymuje, że jest również pokrzywdzoną. W sprawie zniszczenia jej samochodu będziemy prowadzić dodatkowe czynności – powiedział pełniący obowiązki zastępcy naczelnika prewencji kom. Marcin Koper.

Do Puław udali sie teraz reporterzy Mediów Narodowych.

- Nagle nadbiegła chmara Cyganów, naprawdę ogromna ilość. W rękach mieli jakieś kije od szczotek - informuje ich pani Bożena. - Zrobił się ogromny harmider, zaczęto mi rozwalać samochód, wchodzono mi na dach, wyrywano drzwi, gięto maskę. Usłyszałam od nich: Po co tu parkowałaś, biała k...?

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Kilometr od polskiej granicy czterech Arabów molestowało dwie dziewczynki. Jeden groził nożem Niemcowi, który ich bronił
Lokalne media z położonego po naszej stronie granicy Zgorzelca raportują regularnie, że migranci urządzają sobie dość często wycieczki do polskiego miasta.ch aresztować czarnoskórego mężczyznę. W obronie powalonego na ziemie imigranta stają inni
Więcej...

Jako 15-latek po raz pierwszy przeszedł operację zmiany płci. Teraz robi to po raz TRZECI! [WIDEO]
Bradley/Ria wyłożył już 5 tys. funtów i jest dumnym posiadaczem biustu w rozmiarze 34EE. Odłożył też pieniądze na część kosztów swojej trzeciej operacji. Dzięki ustawie Gender Recognition Act od 2004 r. operację zmiany płci może w Wielkiej Brytanii sfinansować NHS (odpowiednik naszego NFZ), ale ma prawo odmówić wyłożenia pieniędzy.
Więcej...

Bąkiewicz i Kalinowski o litewskich i ukraińskich pretensjach ws. projektu polskiego paszportu [WIDEO]
- Musimy dbać o pamięć o Wilnie i Lwowie. Nie wiemy co przyniesie kolejne 5, 10, 15 lat. Może Wilno i Lwów będą w granicach Polski.
Więcej...

Podziel się i skomentuj