Poniedziałek, 23 października 2017

Migranci lądują na oczach zszokowanych wczasowiczów na hiszpańskiej plaży [WIDEO]

Opublikowano: 10 sierpnia 2017 17:20:51
Podziel się i skomentuj

Łódź przewożąca dziesiątki afrykańskich imigrantów wylądowała na plaży w Kadyksie na oczach setek zszokowanych turystów. Amatorskie nagranie wideo pokazuje, że migranci wyskakują z czarnej nadmuchiwanej łodzi i szybko przebiegają po piasku.

Migranci lądują na oczach zszokowanych wczasowiczów na hiszpańskiej plaży [WIDEO]

Grupie udało się opuścić plażę, zanim na miejsce przyjechały samochody patrolowe policji. Incydent miał miejsce w środę po południu i odbił się już szerokim echem w całym kraju. Do tej pory to Grecja i potem Włochy były celem migrantów przepływających przez Morze Śródziemne. Hiszpanie doświadczali tego jedynie w Ceucie i Melilli. To hiszpańskie enklawy na terenie Maroka. Ceuta to miasto i twierdza położone na afrykańskim cyplu tworzącym Cieśninę Gibraltarską, niemal naprzeciw Gibraltaru. Melilla znajduje się niespełna 400 km na wschód. Do położonego nad Atlantykiem Kadyksu migranci również najprawdopodobniej wypłynęli z Maroka.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Kilometr od polskiej granicy czterech Arabów molestowało dwie dziewczynki. Jeden groził nożem Niemcowi, który ich bronił
Lokalne media z położonego po naszej stronie granicy Zgorzelca raportują regularnie, że migranci urządzają sobie dość często wycieczki do polskiego miasta.ch aresztować czarnoskórego mężczyznę. W obronie powalonego na ziemie imigranta stają inni
Więcej...

Jako 15-latek po raz pierwszy przeszedł operację zmiany płci. Teraz robi to po raz TRZECI! [WIDEO]
Bradley/Ria wyłożył już 5 tys. funtów i jest dumnym posiadaczem biustu w rozmiarze 34EE. Odłożył też pieniądze na część kosztów swojej trzeciej operacji. Dzięki ustawie Gender Recognition Act od 2004 r. operację zmiany płci może w Wielkiej Brytanii sfinansować NHS (odpowiednik naszego NFZ), ale ma prawo odmówić wyłożenia pieniędzy.
Więcej...

Bąkiewicz i Kalinowski o litewskich i ukraińskich pretensjach ws. projektu polskiego paszportu [WIDEO]
- Musimy dbać o pamięć o Wilnie i Lwowie. Nie wiemy co przyniesie kolejne 5, 10, 15 lat. Może Wilno i Lwów będą w granicach Polski.
Więcej...

Podziel się i skomentuj