Piątek, 20 października 2017

Repetowicz: W Polsce mamy niewielką ilość muzułmańskich imigrantów i dlatego zamachów nie ma [WIDEO]

Opublikowano: 10 sierpnia 2017 09:10:38
Podziel się i skomentuj

- Wojownicy islamscy uważają, że każdy obywatel jest żołnierzem na wojnie. Według nich w państwach demokratycznych nie ma cywilów, a oni nie różnicują kogo mordują – mówił na antenie Telewizji Republika, odnosząc się do kolejnego już zamachu terrorystycznego we Francji Witold Repetowicz, analityk ds. międzynarodowych, dziennikarz, redaktor portalu defence24.pl.

Repetowicz: W Polsce mamy niewielką ilość muzułmańskich imigrantów i dlatego zamachów nie ma [WIDEO]

– Francuzi nie radzą sobie z procesami muzułmanów. Średni wyrok za terroryzm we Francji to 7 lat. Ci ludzie skazani niedługo wyjdą na wolność i na ulicach Francji będą sobie spokojnie chodzili wyszkoleni w boju wojownicy – dodał Repetowicz. - Francja jest największym importerem i reimporterem wojowników państwa islamskiego. Drugie miejsce zajmuje Belgia, a na trzecima ex aequo Niemcy i Wielka Brytania. Jest więc oczywista rzeczą, że im większa społeczność islamska tym mniejsza kontrola i większe ryzyko zamachów. W Polsce mamy niewielką ilość muzułmańskich imigrantów i zamachów nie ma.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Kilometr od polskiej granicy czterech Arabów molestowało dwie dziewczynki. Jeden groził nożem Niemcowi, który ich bronił
Lokalne media z położonego po naszej stronie granicy Zgorzelca raportują regularnie, że migranci urządzają sobie dość często wycieczki do polskiego miasta.ch aresztować czarnoskórego mężczyznę. W obronie powalonego na ziemie imigranta stają inni
Więcej...

Jako 15-latek po raz pierwszy przeszedł operację zmiany płci. Teraz robi to po raz TRZECI! [WIDEO]
Bradley/Ria wyłożył już 5 tys. funtów i jest dumnym posiadaczem biustu w rozmiarze 34EE. Odłożył też pieniądze na część kosztów swojej trzeciej operacji. Dzięki ustawie Gender Recognition Act od 2004 r. operację zmiany płci może w Wielkiej Brytanii sfinansować NHS (odpowiednik naszego NFZ), ale ma prawo odmówić wyłożenia pieniędzy.
Więcej...

Bąkiewicz i Kalinowski o litewskich i ukraińskich pretensjach ws. projektu polskiego paszportu [WIDEO]
- Musimy dbać o pamięć o Wilnie i Lwowie. Nie wiemy co przyniesie kolejne 5, 10, 15 lat. Może Wilno i Lwów będą w granicach Polski.
Więcej...

Podziel się i skomentuj