Piątek, 20 października 2017

Muzułmański gang gwałcicieli: "Białe kobiety nadają się tylko do jednego!"

Opublikowano: 10 sierpnia 2017 06:48:01
Podziel się i skomentuj

Grupa przestępcza składająca się z 17 mężczyzn (imigranci i obywatele brytyjscy obcego pochodzenia, wszyscy wyznania islamskiego) oraz kobiety (biała Brytyjka) została skazana przez sąd w Newcastle (płn. Anglia) za przestępstwa seksualne i handel narkotykami.

Muzułmański gang gwałcicieli: "Białe kobiety nadają się tylko do jednego!"

Przez cztery lata, bandyci zwabiali nastolatki (najmłodsze miały 13 lat) i odurzali je kokainą, konopiami indyjskimi, alkoholem lub mefedronem. Następnie dziewczyny były gwałcone lub przekonywane do aktywności seksualnej na imprezach znanych jako "sesje". W zakrojonym na szeroką skalę dochodzeniu aresztowano aż 461 osób, a policja twierdzi, że było 278 ofiar napastowania na tle seksualnym. Zamieszani w działalność gangu pochodzili ze społeczności pakistańskiej, indyjskiej, irackiej, irańskiej i tureckiej. Część urodziła się już w Wielkiej Brytanii, a większość mieszkała na zachodnich przedmieściach Newcastle.

To kolejny duży skandal ujawniający działalność gangów islamskich gwałcicieli w Wielkiej Brytanii w ostatnich miesiącach. Wcześniej zlikwidowano je m.in. w Rotherham, Rochdale, Oxfordzie i Bristolu. Publiczność na sali sądowej szczególnie przejęta była zeznaniami 13-latki, która powiedziała, że ​​została zabrana z domu i wielokrotnie gwałcona przez przekazujących ją sobie z rąk do rąk muzułmanów. Jeden ze skazanych mężczyzn, 37-letni Badrul Hussain, stwierdził z kolei:

- Wszystkie białe kobiety nadają sie tylko do jednego! Po to, by tacy jak ja mogli je p...ć i traktować jak szmaty. Tyle jesteście warte!

Część skazanych usłyszało wyroki od 16 miesięcy do 10 lat więzienia. Pozostałe wyroki zostaną ogłoszone we awrześniu.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Kilometr od polskiej granicy czterech Arabów molestowało dwie dziewczynki. Jeden groził nożem Niemcowi, który ich bronił
Lokalne media z położonego po naszej stronie granicy Zgorzelca raportują regularnie, że migranci urządzają sobie dość często wycieczki do polskiego miasta.ch aresztować czarnoskórego mężczyznę. W obronie powalonego na ziemie imigranta stają inni
Więcej...

Jako 15-latek po raz pierwszy przeszedł operację zmiany płci. Teraz robi to po raz TRZECI! [WIDEO]
Bradley/Ria wyłożył już 5 tys. funtów i jest dumnym posiadaczem biustu w rozmiarze 34EE. Odłożył też pieniądze na część kosztów swojej trzeciej operacji. Dzięki ustawie Gender Recognition Act od 2004 r. operację zmiany płci może w Wielkiej Brytanii sfinansować NHS (odpowiednik naszego NFZ), ale ma prawo odmówić wyłożenia pieniędzy.
Więcej...

Bąkiewicz i Kalinowski o litewskich i ukraińskich pretensjach ws. projektu polskiego paszportu [WIDEO]
- Musimy dbać o pamięć o Wilnie i Lwowie. Nie wiemy co przyniesie kolejne 5, 10, 15 lat. Może Wilno i Lwów będą w granicach Polski.
Więcej...

Podziel się i skomentuj