Sobota, 18 listopada 2017

Muzułmanin zmuszał żonę do robienia testów dziewictwa. Nie był zadowolony z wyników. Kobieta w końcu popełniła samobójstwo.

Opublikowano: 17 lipca 2017 17:15:00
Podziel się i skomentuj

18-letnia Rajabbi Khurshed z Tadżykistanu popełniła samobójstwo w 40 dni po ślubie, po tym, jak jej o 6 lat starszy mąż zakwestionował jej dziewictwo. Mimo wcześniejszych testów medycznych mąż zmusił ją do kolejnych testów, a ostatecznie zażądał od Khurshed pozwolenia na kolejną żonę i wyrzucił 18-latkę z domu.

Muzułmanin zmuszał żonę do robienia testów dziewictwa. Nie był zadowolony z wyników. Kobieta w końcu popełniła samobójstwo.

18-letnia Rajabbi Khurshed swego męża poznała dopiero na ślubnym kobiercu. W muzułmańskim Tadżykistanie przyszli małżonkowie przechodzą obowiązkowe testy medyczne. Badania 18-latki rozszerzono tak, by obejmowały sprawdzanie dziewictwa.

Mężczyzna nie uwierzył jednak w wyniki testu i kilka tygodni po ślubie zmusił kobietę do kolejnych dwóch, w dwóch różnych klinikach. Nie przekonały go jednak wyniki testów. Najpierw domagał się, by Rajabbi zgodziła się na kolejną żonę, a następnie wyrzucił ją z domu.

Tego świeżo upieczona panna młoda nie mogła już znieść. Jak podały władze Tadżykistanu 40 dni po ślubie dziewczyna wypiła śmiertelną dawkę octu. Zmarła w miejscowym szpitalu kilka godzin później. Jak twierdzi rodzina na łożu śmierci miała powiedzieć, że od dnia ślubu żyła pod ogromną presją i „nie mogła tego dłużej znieść”.

Fazila Mirzoeva, matka dziewczyny, twierdzi że Rajabbi nie współżyła z nikim przed ślubem i padła ona ofiarą oszczerstwa i przemocy. Jak zaznaczyła córka specjalnie rzuciła studia, by wrócić do rodzinnej wsi i pomagać w opiece nad dwoma niepełnosprawnymi braćmi.

Z kolei mężczyzna za którego wyszła za mąż twierdzi, że jego żona nie była dziewicą i dała mu pisemną zgodę na nowy ślub z kolejną kobietą. Teraz grozi mu 8 lat więzienia za doprowadzenie kobiety do samobójstwa.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Robił interesy z handlarzami narkotyków. Dziś jest autorytetem "Wyborczej" Okazało się, że w przeszłości jeden z autorytetów "Gazety Wyborczej" do spraw prawa – dr Jerzy Zajadło... robił interesy z handlarzami narkotyków!
Więcej...

Już od ponad roku słowaccy narodowcy patrolują pociągi na obszarach zamieszkanych przez mniejszość cygańską [WIDEO]We wschodniej Słowacji, która jest stale nękana przez niebezpieczny element aspołeczny (tak zwykle określa się liczną tu mniejszość cygańską - przyp. red.) działamy już od roku. Na trasie Poprad - Stara Lubovna udało się nam osiągnąć niesamowite efekty
Więcej...

Podziel się i skomentuj