Piątek, 24 listopada 2017

Bosak do Gronkiewicz-Waltz: Świeczki trzeba sprzątać! Nie tylko chodnik, ale i pomnik Powstania Warszawskiego oszpecili

Opublikowano: 17 lipca 2017 12:57:17
Podziel się i skomentuj

- Pani Prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz, pod Sądem Najwyższym świeczki trzeba sprzątać! Nie tylko chodnik, ale i pomnik Powstania Warszawskiego oszpecili - zwrócił się do prezydent Warszawy na Twitterze wiceprezes Ruchu Narodowego, Krzysztof Bosak.

Bosak do Gronkiewicz-Waltz: Świeczki trzeba sprzątać! Nie tylko chodnik, ale i pomnik Powstania Warszawskiego oszpecili

Chodzi o wczorajsze protesty na placu Krasińskich, gdzie liberalna opozycja oprotestowywała przed Sądem Najwyższym zmiany przepisów w sądownictwie. Część z uczestników ustawiła i zapaliła świeczki i znicze wokół budynku i na pomniku Powstania Warszawskiego. Niestety brakło kultury, by po sobie posprzątać.


Bosak nieco wcześniej zwracał uwagę na inne, karygodne zachowania podczas demonstracji.


CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Robił interesy z handlarzami narkotyków. Dziś jest autorytetem "Wyborczej" Okazało się, że w przeszłości jeden z autorytetów "Gazety Wyborczej" do spraw prawa – dr Jerzy Zajadło... robił interesy z handlarzami narkotyków!
Więcej...

Już od ponad roku słowaccy narodowcy patrolują pociągi na obszarach zamieszkanych przez mniejszość cygańską [WIDEO]We wschodniej Słowacji, która jest stale nękana przez niebezpieczny element aspołeczny (tak zwykle określa się liczną tu mniejszość cygańską - przyp. red.) działamy już od roku. Na trasie Poprad - Stara Lubovna udało się nam osiągnąć niesamowite efekty
Więcej...

Podziel się i skomentuj