Piątek, 24 listopada 2017

Szlachtowicz: Panie Michnik, ja już dawno zmądrzałem! Odejdź zdrajco! – kilka słów o protestach pod Sejmem

Opublikowano: 17 lipca 2017 09:15:17
Podziel się i skomentuj

Chyba nie ma innej takiej osoby, która jak Adam Michnik zaszkodziła naszej ojczyźnie przez ostatnie 28 lat. Redaktor Naczelny „Gazety Wyborczej” przez prawie trzy dekady sprzedawał kłamstwa i próbował zaszczepić wśród Polaków poczucie wstydu i winy za rzeczy, które nie powinniśmy czuć.

Szlachtowicz: Panie Michnik, ja już dawno zmądrzałem! Odejdź zdrajco! – kilka słów o protestach pod Sejmem

Na szczęście te czasy się powoli kończą i dlatego takie postaci jak szef „Wybiórczej” wyszedł na ulicę, gdyż Polacy wreszcie poszli po rozum do głowy i powiedzieli nie dla tej czerwonej zarazy, której gazeta naszego dzisiejszego bohatera przemycała w swoich artykułach. Na proteście dziennikarz TVP INFO zadał pytanie o brata i ojca szefa Gazety Wyborczej. Ten ze złością na twarzy odpowiedział: „Kiedy ty zmądrzejesz skurwysynu!” Panie Michnik muszę panu coś zakomunikować. Ja już dawno zmądrzałem i wiele milionów moich rodaków. Wszyscy wiemy kim i czym Pan jest i powinien Pan odpowiedzieć za zdradę!
Od wielu miesięcy mamy do czynienia z falą protestów ludzi, którzy nie mogą pogodzić się z utratą władzy przez Platformę Obywatelską, która przez wiele lat okradała i demolowała nasz kraj. Tak zwane „elity” III RP są w totalnym szoku, ponieważ Polacy nie chcą już Tuska, Schetyny i Balcerowicza, gdyż zrozumieli, że przez ostatnie 28 lat byli przez nich oszukiwani. Po ostatniej wizycie Donalda Trumpa dla tych sytuacja stała się jeszcze gorsza. Najpierw pojawił się KOD, ale za sprawą złodziejstwa Mateusza Kijowskiego wszystko rozpadło się kompletnie. Mocodawcy tych antypolaków wymyślili nowy projekt o nazwie „Obywatele RP”.

I oczywiście cała ta banda dziennikarzy – kłamców, na czele z Michnikiem przyłączyłą się i wsparła ten protest. Podczas ostatniej demonstracji w Warszawie jeden z dziennikarzy telewizji publicznej zadał pytanie Michnikowi o brata i ojca. Redaktor Naczelny tej gadzinówki nie wytrzymał i do kamery wulgarnie obraził pytającego. Niby nic nowego, bo od wielu dekad Szechter obraża Polaków i zarzuca nam wszystkie niegodziwości tego świata. Nie ma tygodnia, by w jego gazecie nie było ataku na naszą wiarę, Żołnierzy Wyklętych i Kościół Katolicki w Polsce. Przyznam, że oglądałem te zdjęcia z rozkoszą, bo napięcie tych antypolaków jest tak wielkie, ponieważ wiedzą, że my już tego nie kupujemy. Michnik zdrajco! Młodzi Polacy nie „łykają” już tych wszystkich bzdur i nie mają ochoty brać na siebie odpowiedzialność za rzeczy, za które wy chcielibyście nas obwinić. My już zrozumieliśmy, zmądrzeliśmy i wiemy, że musi Pan odejść, bo z Polską i Polakami ma Pan niewiele wspólnego!

Na zakończenie chciałbym tylko przypomnieć, że jesteśmy na początku drogi, a protesty z ostatnich dni udowadniają, że jeszcze długa droga przed nami. Zachowanie szefa „Gaduły Wyrodnej” tylko to potwierdza. Wrogowie naszego państwa zrobią wszystko, by nie doszło do zmian i prawdziwego wzrostu znaczenia Polski na arenie międzynarodowej. Obrona nietykalnej kasty sędziowskiej tylko to potwierdza. Jeszcze nie raz antypolscy dziennikarze jak Michnik, czy Żakowski będą namawiać nas do obalenia tych zmian. Czy im się uda? Zróbmy wszystko, by tak się nie stało, ponieważ teraz, jak nigdy dotąd jest szansa żeby wreszcie Polska była Polską.

Piotr Szlachtowicz, thenowypolskishow.co.uk

CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Robił interesy z handlarzami narkotyków. Dziś jest autorytetem "Wyborczej" Okazało się, że w przeszłości jeden z autorytetów "Gazety Wyborczej" do spraw prawa – dr Jerzy Zajadło... robił interesy z handlarzami narkotyków!
Więcej...

Już od ponad roku słowaccy narodowcy patrolują pociągi na obszarach zamieszkanych przez mniejszość cygańską [WIDEO]We wschodniej Słowacji, która jest stale nękana przez niebezpieczny element aspołeczny (tak zwykle określa się liczną tu mniejszość cygańską - przyp. red.) działamy już od roku. Na trasie Poprad - Stara Lubovna udało się nam osiągnąć niesamowite efekty
Więcej...

Podziel się i skomentuj