Piątek, 24 listopada 2017

Zachód się budzi! Rusza akcja "Defend Europa", która ma zablokować napływ imigrantów drogą morską!

Opublikowano: 17 lipca 2017 10:20:00
Podziel się i skomentuj

Niemieccy, francuscy i włoscy patrioci wspólnymi siłami próbują powstrzymać niekontrolowany napływ imigrantów drogą morską. Zjednoczyli się pod sztandarem akcji "Defend Europa" i wbrew lekkomyślnej polityce migracyjnej swoich rządów, na własną rękę próbują powstrzymać falę z Bliskiego Wschodu zalewającą Stary Kontynent.

Zachód się budzi! Rusza akcja "Defend Europa", która ma zablokować napływ imigrantów drogą morską!

Przez ok. miesiąc aktywistom ruchów tożsamościowych udało się zebrać ponad 75 tys. euro, co umożliwiło wypożyczenie statku „C-Star”. Wyruszy on niebawem z Sycylii i obierze kurs ku libijskiemu wybrzeżu. Aktywiści zapowiadają, że ich podstawowym celem będzie blokowanie statków z nielegalnymi imigrantami. W przypadku dostrzeżenia łodzi kierującej się ku Europie, tożsamościowcy zaalarmują libijską straż przybrzeżną, która zawróci łajbę. Do tego czasu "C-Star" ma za wszelką cenę blokować "nielegalny" ruch morski.
W końcu!

CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Robił interesy z handlarzami narkotyków. Dziś jest autorytetem "Wyborczej" Okazało się, że w przeszłości jeden z autorytetów "Gazety Wyborczej" do spraw prawa – dr Jerzy Zajadło... robił interesy z handlarzami narkotyków!
Więcej...

Już od ponad roku słowaccy narodowcy patrolują pociągi na obszarach zamieszkanych przez mniejszość cygańską [WIDEO]We wschodniej Słowacji, która jest stale nękana przez niebezpieczny element aspołeczny (tak zwykle określa się liczną tu mniejszość cygańską - przyp. red.) działamy już od roku. Na trasie Poprad - Stara Lubovna udało się nam osiągnąć niesamowite efekty
Więcej...

Podziel się i skomentuj