Sobota, 18 listopada 2017

Kuriozum! Za Odrą imigranci coraz częściej przyznają się do bycia... terrorystami. Zobaczcie czemu!

Opublikowano: 17 lipca 2017 08:50:00
Podziel się i skomentuj

Jednego imigrantom z Bliskiego Wschodu odmówić nie można - cwaniactwa. Rzesze lamentujących do kamer młodych mężczyzn, do perfekcji wyuczonych gadek o cierpieniach i prawach człowieka, a wyposażonych częstokroć w kilka lub nawet kilkanaście różnych paszportów, swoją bezczelnością przekraczają kolejne granice.

Kuriozum! Za Odrą imigranci coraz częściej przyznają się do bycia... terrorystami. Zobaczcie czemu!

Choć idzie to jak krew z nosa, to jednak powolutku granice UE są uszczelniane, a mechanizmy filtrowania przybyszów z innych kontynentów coraz skuteczniejsze. I choć wciąż ciężko jest pozytywnie ocenić pracę służb zajmujących się wykrywaniem zagrożenia terrorystycznego, to jednak "sito" działa coraz sprawniej. To oznaczać może tylko jedno - coraz mniej imigrantów uzyskuje azyl w państwach UE. A przecież nie po to przybysze z Bliskiego Wschodu wydają setki albo tysiące euro na podróż do Europy, by po miesiącu przebywania w ośrodku filtracyjnym zostać odesłanym do ojczyzny. Stąd też nowy pomysł imigrantów na "utrzymanie się" na Starym Kontynencie. I to w majestacie prawa! Jak donosi Deutsche Welle, coraz więcej przybyszów z innych kontynentów stara się wykazać przed zachodnimi urzędnikami swoje afiliacje z... organizacjami terrorystycznymi. Brzmi niedorzecznie? A jednak! Jako dezerterzy imigranci dowodzą, że w przypadku deportacji groziłyby im szykany, pojmanie lub nawet śmierć ze strony swoich niedawnych towarzyszy broni. W przypadku takiego zagrożenia, przybyszom przysługuje - zgodnie z prawem - ochrona subsydiarna.
Służby mają więc nowy problem - jak udowodnić przed sądami, że imigranci-rzekomi ex-terroryści to zwykli oszuści?

CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Robił interesy z handlarzami narkotyków. Dziś jest autorytetem "Wyborczej" Okazało się, że w przeszłości jeden z autorytetów "Gazety Wyborczej" do spraw prawa – dr Jerzy Zajadło... robił interesy z handlarzami narkotyków!
Więcej...

Już od ponad roku słowaccy narodowcy patrolują pociągi na obszarach zamieszkanych przez mniejszość cygańską [WIDEO]We wschodniej Słowacji, która jest stale nękana przez niebezpieczny element aspołeczny (tak zwykle określa się liczną tu mniejszość cygańską - przyp. red.) działamy już od roku. Na trasie Poprad - Stara Lubovna udało się nam osiągnąć niesamowite efekty
Więcej...

Podziel się i skomentuj