Piątek, 24 listopada 2017

Polska szlakiem dla nielegalnych muzułmańskich imigrantów! Policja i Straż Graniczna mają ręce pełne roboty

Opublikowano: 14 lipca 2017 12:15:14
Podziel się i skomentuj

Dzisiaj złapano dwóch nielegalnych imigrantów, wczoraj jednego, a dwa dni temu również dwóch. Tego typu informacje o nielegalnych, muzułmańskich imigrantach, którzy przekraczają polską granicę pojawiają się coraz częściej.

Polska szlakiem dla nielegalnych muzułmańskich imigrantów! Policja i Straż Graniczna mają ręce pełne roboty
Straż Graniczna niemal już codziennie zatrzymuje imigrantów, którzy nielegalnie przekraczają polską granicę. Z lewej dwóch Turków, z prawej imigrant o nieustalonej tożsamości / fot. Straż Graniczna

Jak czytamy na stronie internetowej Straży Granicznej funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej z Opola 13 lipca zatrzymali cudzoziemca, który nielegalnie przekroczył granicę Polski ukryty w naczepie ciężarówki. Mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów.
Do funkcjonariuszy Straży Granicznej pełniących służbę na opolskim odcinku autostrady A4 zgłosił się serbski kierowca ciężarówki, którego zaniepokoiły odgłosy wydobywające się z naczepy jego samochodu. Tir, którym przewoził towar z Serbii do Polski, był zaplombowany. Kiedy funkcjonariusze z opolskiego Urzędu Celno-Skarbowego, wezwani na miejsce postoju, otworzyli naczepę, okazało się, że pomiędzy ładunkiem miedzi znajduje się młody mężczyzna.

Dzisiaj natomiast zatrzymano dwóch Turków, którzy próbowali przekroczyć granicę w Świeciu ukryci w ciężarówce z warzywami. Prowadzący pojazd Macedończyk podczas postoju w Gajewie przy autostradzie A1 usłyszał pukanie dochodzące z kontenera. Przy pomocy polskiego kierowcy innej ciężarówki udało się wezwać policję. Kiedy policjanci się zjawili i otworzono kontener okazało się, że w środku było dwóch Afgańczyków w wieku ok. 30 lat. Obaj zostali zatrzymani.

Dwa dni temu zaś Straż Graniczna zatrzymała dwóch Turków, którzy przekroczyli nielegalnie granicę z polsko-ukraińską. Jak informuje portal Straży Granicznej:
W okolicy miejscowości Kornie, w powiecie tomaszowskim, funkcjonariusze SG zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy przekroczyli granicę, a następnie chcieli pieszo kontynuować wędrówkę w głąb kraju. Jak ustalono, nie posiadali przy sobie dokumentów uprawniających ich do legalnego pobytu na terytorium RP. Zostali zatrzymani po ujawnieniu śladów na linii granicy państwa. Do migrantów funkcjonariuszy SG doprowadził pies służbowy SG, który podjął trop.
Obywatele Turcji, w rozmowie z funkcjonariuszami SG, przyznali, że wędrowali do Niemiec w poszukiwaniu lepszego życia. Zostali przekazani służbom granicznym Ukrainy.

Podziel się i skomentuj