Sobota, 18 listopada 2017

Producent wody umieścił na etykiecie islamskie symbole? Miriam Shaded zapowiada bojkot.

Opublikowano: 14 lipca 2017 17:34:00
Podziel się i skomentuj

Miriam Shaded, prezes Fundacji Estera zajmującej się pomocą chrześcijanom w Syrii i gorliwa przeciwniczka islamizacji, zapowiedziała bojkot popularnej w Polsce wody mineralnej Żywiec Zdrój. Zdaniem Shaded na etykiecie znajdują się symbole promujące islam.

Producent wody umieścił na etykiecie islamskie symbole? Miriam Shaded zapowiada bojkot.

- Nie wiem jak wy, ale ja juz nie kupuje… Dla mnie symbole mają znaczenie. Jak krzyżyk na piersi, jak obrączka na palcu. Ponadto lepiej dla naszej gospodarki kupować Polskie produkty – napisała Shaded.

Natomiast jak tłumaczy producent, księżyc i gwiazdki ma symbolizować niebo podczas biwakowania.

- Kompozycja widoczna na etykiecie jednoznacznie pokazuje biwakowanie nocą – znajduje się na niej symbol nomiotu, księżyca i trzech gwiazd oraz napis „Z wodą w plecaku na super biwaku”. Z zaskoczeniem przyjęliśmy więc inną interpretację tym bardziej, że jedyną naszą intencją było przypominanie o zdrowym nawodnieniu podczas wakacyjnych aktywności. Żywiec Zdrój nie dyskryminuje, nie wyróżnia, ani nie promuje żadnych wybranych postaw, w szczególności dotyczących takich obszarów jak przekonania religijne, płeć, rasa, narodowość, poglądy czy orientacja - napisał w oświadczeniu producent wody.

A czyje argumenty bardziej was przekonują? Shaded czy producenta wody?

Źródło: wmeritum.pl
Podziel się i skomentuj