Piątek, 24 listopada 2017

Włoscy mafiosi upatrzyli sobie Polskę jako miejsce na gangsterską emeryturę! To już kolejny złapany przez CBŚP

Opublikowano: 14 lipca 2017 10:40:00
Podziel się i skomentuj

Kto by pomyślał! Nie Bahamy, nie Wyspy Dziewicze czy Gwatemala albo Trynidad i Tobago. To Polska stała się Mekką poszukiwanych przez włoskie organy ścigania ex-mafiosów włoskich grup przestępczych!

Włoscy mafiosi upatrzyli sobie Polskę jako miejsce na gangsterską emeryturę! To już kolejny złapany przez CBŚP

Centralne Biuro Śledcze Policji we współpracy z włoskimi karabinierami złapali 64-letniego banity z Półwyspu Apenińskiego, od 2012 poszukiwanego przez tamtejszy wymiar sprawiedliwości. Gabriele F. ukrywał się w Stalowej Woli od 2004 r., gdzie otworzył nawet własną agencję reklamową. We Włoszech poszukiwany był za wyłudzanie pieniędzy w procesie przekształcania upadłościowych spółek i przedsiębiorstw, przestępstwa narkotykowe i z użyciem broni. W ojczyźnie zasądzono mu wyrok 9 lat i 4 miesięcy pozbawienia wolności. Wcześniej udało się złapać polskim służbom w Rzeszowie Antoniego C., ex-członka camorry, oskarżonego o międzynarodowy handel narkotykami.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Bydgoszcz: Afrykański student skarży się na rasizm. Prawie (!) został potrącony barkiem na ulicy Jak zeznał jeden z nich, przebiegając przez przejście dla pieszych na ul. Focha, gdyby nie uchylił się, to zostałby uderzony barkiem idącego wraz z drugim mężczyzna z naprzeciwka bydgoszczanina. Inny określił to jako "prawie" zostałby uderzony.
Więcej...

Kielce: Prawda o pogromie kieleckim - spotkanie z Dariuszem Walusiakiem [WIDEO] Pogrom ludności żydowskiej w Kielcach to sprawa, która cały czas budzi liczne kontrowersje. Prawda o tym, co zdarzyło się przy ul. Planty 7/9 jest solą w oku dla środowisk postkomunistycznych.
Więcej...

Podziel się i skomentuj