Sobota, 18 listopada 2017

Biedroń w niełasce u Lisa? Naczelny "Newsweeka" krytykuje prezydenta-geja. Czy to już homofobia?

Opublikowano: 14 lipca 2017 07:20:00
Podziel się i skomentuj

Sprawa, którą opisujemy, nie dotyczy może najpoważniejszych kwestii z punktu widzenia funkcjonowania państwa. Niemniej dobrze obrazuje, jak bardzo w swoim antypisowskim szale, furii, posunęli się co poniektórzy przedstawiciele "Salonu".

Biedroń w niełasce u Lisa? Naczelny "Newsweeka" krytykuje prezydenta-geja. Czy to już homofobia?

Twitterowe konto Tomasza Lisa od dawna jest wirtualnym antyrządowym "okopem", z którego redaktor naczelny "Newsweeka" pluje histerycznymi i pełnymi nienawiści twittami. Treść ich jest za każdym razem przewidywalna - a to, że upada "państwo prawa", że "PiS niszczy demokrację" etc. Nie wszyscy jednak mają tak rozwiniętą inwencję twórczą jak Tomasz Lis, jeżeli chodzi o ataki na rządzących. I tak na przykład ikona "Salonu", namaszczony przez wielu demoliberałów na kolejnego prezydenta Polski włodarz Słupska, najbardziej znany gej III RP, wrzucił na swoje twitterowe konto grafikę. Żenującą, to fakt, jednak (wyjątkowo) nie zahaczającą o bieżącą sytuację w Polsce. To mocno poirytowało Lisa, który domaga się ciągłego wsparcia i przyklaskiwania jego antypisowskiej histerii. Naczelny "Newsweeka" udostępnił grafikę Biedronia i nazwał ją... "dziecinadą".
Komentujący post Lisa są podzieleni. Jedni uważają, że Biedroń poczuciem humoru "zniszczy Kaczyńskiego", inni z kolei uważają, że dzień "obalenia wymiaru sprawiedliwości powinien być obchodzony z powagą". Czyli... żałoba?
My zastanawiamy się natomiast, czy używając miarki demoliberałów Tomasz Lis nie jest... homofobem!


CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Bydgoszcz: Afrykański student skarży się na rasizm. Prawie (!) został potrącony barkiem na ulicy Jak zeznał jeden z nich, przebiegając przez przejście dla pieszych na ul. Focha, gdyby nie uchylił się, to zostałby uderzony barkiem idącego wraz z drugim mężczyzna z naprzeciwka bydgoszczanina. Inny określił to jako "prawie" zostałby uderzony.
Więcej...

Kielce: Prawda o pogromie kieleckim - spotkanie z Dariuszem Walusiakiem [WIDEO] Pogrom ludności żydowskiej w Kielcach to sprawa, która cały czas budzi liczne kontrowersje. Prawda o tym, co zdarzyło się przy ul. Planty 7/9 jest solą w oku dla środowisk postkomunistycznych.
Więcej...

Podziel się i skomentuj