Poniedziałek, 23 października 2017

Orban: Węgrzy byli pierwszymi, którzy pokazali że masowa migracja może być ograniczona i powstrzymana [WIDEO]

Opublikowano: 19 czerwca 2017 11:18:21
Podziel się i skomentuj

- Węgrzy byli pierwszymi, którzy powiedzieli, pokazali i udowodnili, że masowa migracja, która została uznana za nie do powstrzymania, może być ograniczona, powstrzymana i odwrócona – powiedział węgierski premier Viktor Orban w sobotę podczas zaprzysiężenia na budapeszteńskim Placu Bohaterów nowych funkcjonariuszy policji, którzy mają strzec granic państwa. Od 2007 r. na Węgrzech zniesiono oddzielną formację służącą tym zadaniom - zajmuje się tym teraz policja.

Orban: Węgrzy byli pierwszymi, którzy pokazali że masowa migracja może być ograniczona i powstrzymana [WIDEO]

- Nie baliśmy się krytyki i oczerniania – mówił Orban. - Nie wpuścimy do nas ludzi, o których nie wiemy, kim są i jakie mają intencje - powiedział szef rządu. - Wierzymy, że o przyszłości Europy nie decyduje się w centrum unijnego imperium, ale także w stolicach państw europejskich: Warszawie, Paryżu, Berlinie i Budapeszcie.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Bosak: Nikt nie chce pamiętać, że to PiS popierał ściąganie do Polski tysięcy muzułmańskich uchodźców z Kaukazu
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość domaga się, aby zgodnie z przepisami rozdz. 6a ustawy o cudzoziemcach rząd wydał rozporządzenie o przyznaniu uchodźcom czeczeńskim ochrony czasowej na terytorium Polski
Więcej...

List Francuza do Polaków: Czuję, że Polska coś robi w sprawie inwazji muzułmańskiej w przeciwieństwie do mojego kraju
Francja od II wojny światowej jest niczym więcej, jak tylko krajem kolaborantów!!!
Wy Polacy możecie być dumni z siebie.
Jestem całym sercem z Wami.
Czytaj dalej

Norwegia: Aresztowano dwóch Polaków. Są oskarżeni o spalenie ośrodka dla uchodźców w Bergen [WIDEO]
Według śledczych, są oni odpowiedzialni za podpalenie ośrodka Lindas w grudniu 2015 r. Straty materialne szacuje się na kwotę ponad sześć milionów koron (2.7 mln złotych).
Czytaj dalej

Włochy: Siły bezpieczeństwa brutalnie spacyfikowały narodowców protestujących przeciw nadawaniu obywatelstwa imigrantom [WIDEO]
Niestety demonstracja nie przebiegła pokojowo, ponieważ zgromadzeni zostali zaatakowani przez policję. Funkcjonariusze pałkami potraktowali obywateli, a potem użyto przeciw protestującym armatki wodnej. Pokazuje to różnicę pomiędzy traktowaniem imigrantów, a rodzimych mieszkańców swojego kraju. Prawa uchodźców stoją, jak widać wyżej w hierarchii od praw Włochów.
Czytaj dalej

Źródło: Magyar24
Podziel się i skomentuj