Poniedziałek, 23 października 2017

Lider Britain First ujawnia: Islamiści wzywają do odwetu za atak w londyńskim Finsbury Park!

Opublikowano: 19 czerwca 2017 10:42:09
Podziel się i skomentuj

Jeden z liderów Britain First, Paul Golding, na swoim blogu zamieścił informację o wiadomości rozsyłanej dzisiaj wśród subskrybentów strony War news/Ummah news (Wiadomości wojenne/Wiadomości społeczności islamskiej) na mobilnej aplikacji Whatsapp.

Lider Britain First ujawnia: Islamiści wzywają do odwetu za atak w londyńskim Finsbury Park!

- Chorzy zwolennicy terroru wykorzystali atak, w którym co najmniej jedna osoba została zabita i kilkanaście odniosło rany, aby zachęcić do popełniania kolejnych okrucieństw wobec ludzi Zachodu - pisze Golding.

Autorzy wiadomości pytali adresatów, dlaczego brytyjski napastnik nie został zastrzelony przez policję, jak napastnicy na London Bridge.

- Och muzułmanie, kiedy wasi bracia zemścili się na krzyżowcach za rzezie, których dokonują na muzułmanach, zostali oni zastrzeleni przez brytyjską policję. Ale policja nigdy nie zastrzeliła kaafira (niewiernego - przyp. red.) - głosi tekst, dostarczony Goldingowi przez analityka terroryzmu Michaela Smitha. - Och, muzułmanie musicie się obudzić. Rozpoczęła się wojna na zamieszkanych przez was ulicach, tuż przy waszych meczetach. Wasi starsi (chodzi prawdopodobnie o islamskich duchownych - przyp. red) mogą zostać zabici, wasze siostry mogą zostać zaatakowane!

Atak został już jednogłośnie potępiony przez premier, liderów partii, byłego premiera Camerona, kilku żydowskich rabinów. W międzyczasie okazało się, że jeden z imamów ochronił sprawcę ataku przez linczem wściekłych współwyznawców, zanim aresztowała go policja.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Bosak: Nikt nie chce pamiętać, że to PiS popierał ściąganie do Polski tysięcy muzułmańskich uchodźców z Kaukazu
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość domaga się, aby zgodnie z przepisami rozdz. 6a ustawy o cudzoziemcach rząd wydał rozporządzenie o przyznaniu uchodźcom czeczeńskim ochrony czasowej na terytorium Polski
Więcej...

List Francuza do Polaków: Czuję, że Polska coś robi w sprawie inwazji muzułmańskiej w przeciwieństwie do mojego kraju
Francja od II wojny światowej jest niczym więcej, jak tylko krajem kolaborantów!!!
Wy Polacy możecie być dumni z siebie.
Jestem całym sercem z Wami.
Czytaj dalej

Norwegia: Aresztowano dwóch Polaków. Są oskarżeni o spalenie ośrodka dla uchodźców w Bergen [WIDEO]
Według śledczych, są oni odpowiedzialni za podpalenie ośrodka Lindas w grudniu 2015 r. Straty materialne szacuje się na kwotę ponad sześć milionów koron (2.7 mln złotych).
Czytaj dalej

Włochy: Siły bezpieczeństwa brutalnie spacyfikowały narodowców protestujących przeciw nadawaniu obywatelstwa imigrantom [WIDEO]
Niestety demonstracja nie przebiegła pokojowo, ponieważ zgromadzeni zostali zaatakowani przez policję. Funkcjonariusze pałkami potraktowali obywateli, a potem użyto przeciw protestującym armatki wodnej. Pokazuje to różnicę pomiędzy traktowaniem imigrantów, a rodzimych mieszkańców swojego kraju. Prawa uchodźców stoją, jak widać wyżej w hierarchii od praw Włochów.
Czytaj dalej

Źródło: Blog Paula Goldinga
Podziel się i skomentuj