Poniedziałek, 23 października 2017

PILNE! Londyn: Biały Brytyjczyk wjechał vanem w tłum świętujących Ramadan muzułmanów [WIDEO]

Opublikowano: 19 czerwca 2017 05:59:31
Podziel się i skomentuj

Kilkanaście osób zostało rannych po tym, jak kierujący vanem biały Brytyjczyk ok. godz. 00:20 wjechał w tłum przechodniów wychodzących z meczetu Muslim Welfare House przy Seven Sisters Road w Finsbury Park, w okolicy zwanej "Małą Algierią".

PILNE! Londyn: Biały Brytyjczyk wjechał vanem w tłum świętujących Ramadan muzułmanów [WIDEO]

Taka nazwa okolicy nie jest przypadkowa, gdyż tam właśnie jest największe skupisko imigrantów z tego kraju. Imamem innego meczetu z Finsbury Park był Abu Hamza, słynny jednooki "kaznodzieja nienawiści".

Mężczyzna, który dokonał ataku to - jak widać na filmie, prawdopodobnie biały Anglik w wieku ok. 50 lat. Po opuszczeniu pojazdu usiłował zbiec, ale bardzo szybko został schwytany przez policjantów. Harun Khan, sekretarz generalny Rady Muzułmanów (Muslim Council), ogłosił na Twitterze, że jest "zszokowany i oburzony" na wieść, że furgonetka "umyślnie uderzyła w wiernych", odprawiających nocne modlitwy na Seven Sisters Road.

Według niepotwierdzonych przez władze informacji medialnych, dwie osoby nie żyją. Kierowca miał też ranić nożem jedną osobę.


Wielu pytanych przez dziennikarzy na miejscu muzułmanów określiła je jako atak terrorystyczny. Premier Theresa May opisała atak w Finsbury Park jako "straszne zdarzenie".

- Wszystkie moje myśli są z tymi, którzy zostali ranni, ich bliskimi i służba ratowniczymi tam działającymi - powiedziała.


CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Bosak: Nikt nie chce pamiętać, że to PiS popierał ściąganie do Polski tysięcy muzułmańskich uchodźców z Kaukazu
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość domaga się, aby zgodnie z przepisami rozdz. 6a ustawy o cudzoziemcach rząd wydał rozporządzenie o przyznaniu uchodźcom czeczeńskim ochrony czasowej na terytorium Polski
Więcej...

List Francuza do Polaków: Czuję, że Polska coś robi w sprawie inwazji muzułmańskiej w przeciwieństwie do mojego kraju
Francja od II wojny światowej jest niczym więcej, jak tylko krajem kolaborantów!!!
Wy Polacy możecie być dumni z siebie.
Jestem całym sercem z Wami.
Czytaj dalej

Norwegia: Aresztowano dwóch Polaków. Są oskarżeni o spalenie ośrodka dla uchodźców w Bergen [WIDEO]
Według śledczych, są oni odpowiedzialni za podpalenie ośrodka Lindas w grudniu 2015 r. Straty materialne szacuje się na kwotę ponad sześć milionów koron (2.7 mln złotych).
Czytaj dalej

Włochy: Siły bezpieczeństwa brutalnie spacyfikowały narodowców protestujących przeciw nadawaniu obywatelstwa imigrantom [WIDEO]
Niestety demonstracja nie przebiegła pokojowo, ponieważ zgromadzeni zostali zaatakowani przez policję. Funkcjonariusze pałkami potraktowali obywateli, a potem użyto przeciw protestującym armatki wodnej. Pokazuje to różnicę pomiędzy traktowaniem imigrantów, a rodzimych mieszkańców swojego kraju. Prawa uchodźców stoją, jak widać wyżej w hierarchii od praw Włochów.
Czytaj dalej

Podziel się i skomentuj