Poniedziałek, 23 października 2017

Syryjczycy masowo WRACAJĄ! To dla kogo "schronienie w Polsce dla uciekających przed bombami"? [WIDEO]

Opublikowano: 18 czerwca 2017 18:03:44
Podziel się i skomentuj

Wojciech Szewko - analityk ds. stosunków międzynarodowych oraz ekspert Narodowego Centrum Studiów Strategicznych ds. Bliskiego Wschodu zadaje ciekawe pytanie:

- A tu mamy Syryjczyków masowo WRACAJĄCYCH do Syrii. Jak to się ma do retoryki "schronienie w Polsce dla uciekających przed bombami"?

Syryjczycy masowo WRACAJĄ! To dla kogo "schronienie w Polsce dla uciekających przed bombami"? [WIDEO]

Do pytania dołączone są zdjęcia powracających do domów z obozów w sąsiednich krajach. Pytanie kolejne, które można zadać - to czemu wracają do tego "strasznego, krwawego dyktatora" Baszara al-Assada?

Widać, że Syryjczykom nie zależy na tym, aby uciekać ze swojej ojczyzny, tylko potrzebują w końcu zakończenia wojny, która rujnuje ich kraj, która doprowadziła do śmierci dziesiątki tysięcy mieszkańców, która również przyczyniła się do zniszczenia wielu miast, tysięcy domów.

Syryjczycy pomimo tego, chcą nadal żyć i mieszkać w Syrii, a nie w krajach Europy Zachodniej czy Wschodniej. Chcą żyć po prostu w swoim kraju.

Dlatego tak ważne jest, aby wojna w Syrii zakończyła się jak najszybciej.


To nagranie z ostatnich dni. Prezydent - bez ochroniarzy - niespodziewanie wizytuje targ w Damaszku! Widać, nie po raz pierwszy, że faktycznie większość Syryjczyków widzi w Assadzie obrońcę i gwaranta pokoju.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Bosak: Nikt nie chce pamiętać, że to PiS popierał ściąganie do Polski tysięcy muzułmańskich uchodźców z Kaukazu
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość domaga się, aby zgodnie z przepisami rozdz. 6a ustawy o cudzoziemcach rząd wydał rozporządzenie o przyznaniu uchodźcom czeczeńskim ochrony czasowej na terytorium Polski
Więcej...

List Francuza do Polaków: Czuję, że Polska coś robi w sprawie inwazji muzułmańskiej w przeciwieństwie do mojego kraju
Francja od II wojny światowej jest niczym więcej, jak tylko krajem kolaborantów!!!
Wy Polacy możecie być dumni z siebie.
Jestem całym sercem z Wami.
Czytaj dalej

Norwegia: Aresztowano dwóch Polaków. Są oskarżeni o spalenie ośrodka dla uchodźców w Bergen [WIDEO]
Według śledczych, są oni odpowiedzialni za podpalenie ośrodka Lindas w grudniu 2015 r. Straty materialne szacuje się na kwotę ponad sześć milionów koron (2.7 mln złotych).
Czytaj dalej

Włochy: Siły bezpieczeństwa brutalnie spacyfikowały narodowców protestujących przeciw nadawaniu obywatelstwa imigrantom [WIDEO]
Niestety demonstracja nie przebiegła pokojowo, ponieważ zgromadzeni zostali zaatakowani przez policję. Funkcjonariusze pałkami potraktowali obywateli, a potem użyto przeciw protestującym armatki wodnej. Pokazuje to różnicę pomiędzy traktowaniem imigrantów, a rodzimych mieszkańców swojego kraju. Prawa uchodźców stoją, jak widać wyżej w hierarchii od praw Włochów.
Czytaj dalej

Podziel się i skomentuj