Poniedziałek, 23 października 2017

W tym państwie Zachodu biali już niedługo będą mniejszością . A za 100 lat będzie ich tylko 20% populacji

Opublikowano: 18 czerwca 2017 09:18:03
Podziel się i skomentuj

Polityka mulitikulturalimzu doprowadzi wkrótce do tego, że pierwszym krajem w którym mniejszości staną się większością będzie Kanada. Stanie się do w ciągu dwóch pokoleń. Do takich wniosków doszedł prof. Eric Kaufmann z University of London.

W tym państwie Zachodu biali już niedługo będą mniejszością . A za 100 lat będzie ich tylko 20% populacji
Premier Kanady Justin Trudeau lubi pokazywać się w towarzystwie różnych mniejszości. Nie tylko etnicznych, ale również tych o odmiennych preferencjach seksualnych.

Przyglądając się temu co się dzieje w Vancouver Kaufamann doszedł do wniosku, że wystarczą dwa pokolenia, a w mieście tym 70% mieszkańców będą stanowiły "widoczne mniejszości". W tej chwili bowiem 4 na 5 nowych mieszkańców miasta pochodzących z imigracji stanowią kolorowi.

Podobne zjawisko występuje w całej Kandzie chociaż nie przybiera ono takich rozmiarów jak w Vancouver, ale i tak przewidywania są takie, że za 100 lat 80% mieszkańców Kanady będzie kolorowych.

Korzyści z tego zjawiska, z tej fali imigracji do Kanady, czerpią politycy i... developerzy wraz firmami zajmującymi się pośrednictwem w sprzedaży nieruchomości. Zapotrzebowanie na mieszkania dotyczy bowiem nie tylko imigrantów którym pomaga państwo specjalnymi programami aby mieli gdzie mieszkać. Dotyczy to również młodych Kanadyjczyków, którzy wyprowadzają się poza granice miast w związku z rosnącymi cenami nieruchomości. Taki ruch w interesie jest więc nie do przecenienia.

Dla polityków zaś imigranci są bardzo cennym nabytkiem, bowiem można im wiele obiecać i tworzyć potem dla nich różnego rodzaju programy socjalne i w ten sposób utrzymywać swój elektorat.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:
List Francuza do Polaków: Czuję, że Polska coś robi w sprawie inwazji muzułmańskiej w przeciwieństwie do mojego kraju
Francja od II wojny światowej jest niczym więcej, jak tylko krajem kolaborantów!!!
Wy Polacy możecie być dumni z siebie.
Jestem całym sercem z Wami.
Czytaj dalej

Norwegia: Aresztowano dwóch Polaków. Są oskarżeni o spalenie ośrodka dla uchodźców w Bergen [WIDEO]
Według śledczych, są oni odpowiedzialni za podpalenie ośrodka Lindas w grudniu 2015 r. Straty materialne szacuje się na kwotę ponad sześć milionów koron (2.7 mln złotych).
Czytaj dalej

Włochy: Siły bezpieczeństwa brutalnie spacyfikowały narodowców protestujących przeciw nadawaniu obywatelstwa imigrantom [WIDEO]
Niestety demonstracja nie przebiegła pokojowo, ponieważ zgromadzeni zostali zaatakowani przez policję. Funkcjonariusze pałkami potraktowali obywateli, a potem użyto przeciw protestującym armatki wodnej. Pokazuje to różnicę pomiędzy traktowaniem imigrantów, a rodzimych mieszkańców swojego kraju. Prawa uchodźców stoją, jak widać wyżej w hierarchii od praw Włochów.
Czytaj dalej

Źródło: Wolnosc24.pl
Podziel się i skomentuj